Okul hayatımdan sıkıldım

Benzer şeyler bende de var. Eski dil sınıfımda deli olarak anılıyordum, kim bilir neler konuşmuşlardır arkamdan yüreksizler.
Sınıf değiştirdim muhtemelen orada ki dedikodular buraya da geldi ama yapacak bir şey yok. En sağlıklısı okul değiştirmen. Ama ilk başta kendini değiştir yoksa diğer okulda da aynı şeyleri yaşarsın. Ne zorba ol ne de isyankar.

@KURAL BİLMEYEN

Buradaki tek çözüm hayatını şekillendirebileceğin yaşa geldiğin zaman kendi seçimlerini yapmak. Şu an elinden gerçekten bir şey gelebilir mi, sabırlı olmak dışında, bilmiyorum.

İleride yaşadığın şehri, çalışacağın işi, ne tip insanlarla muhattap olacağını kısmen sen seçeceksin, bunu unutma. Bunun hayaliyle sabırlı olmaya çalış. Ve kendine de güven.

Geçen sene benzer durumdayım okulda sıkıntı yoktu ama ev sıkıntılıydı almanyaya kaçtım şuan rahatım.Tavsiye ederim.

Sana büyük bir abin olarak verilebilecek en iyi tavsiyeyi vereyim dostum onlara gücün yetmiyorsa büyük bir sevdiğin tanıdığını çağır o hepsinin cezasını keser sonrada okulu bırak okuma yazmayı öğrendikten sonra gereksiz ben öyle yapmadığım için çok pişmanım.
Aykırı bir tavsiye gibi gelebilir ancak en doğrusu bu.

Sana büyük bir abin olarak verilebilecek en iyi tavsiyeyi vereyim dostum onlara gücün yetmiyorsa büyük bir sevdiğin tanıdığını çağır o hepsinin cezasını keser sonrada okulu bırak okuma yazmayı öğrendikten sonra gereksiz ben öyle yapmadığım için çok pişmanım.
Aykırı bir tavsiye gibi gelebilir ancak en doğrusu bu.

Hocam ehliyet için bile lise diploması isteyen bu zamanda okul bırakma fikri pek mantıklı gelmiyor, zaten bitmesine 1 yıl kalmış gerçi konu sahibinin okulunun.

Yeni konular

Geri
Yukarı