Arkadaşımı hayatımdan çıkardım

14 yaşındayım, 8 sınıfım. Ergenliğin arkasına saklanıyor böyle şeyler ama ben de onunla yaşıtım ve bu kadar salak saçma hareketler yapmıyorum. Ama tabii ergen değilken yani küçük çocukken böyle değildi. Ergenliğe girince böyle olmaya başladı.
Benimde ortaokulda bir arkadaşım vardı çocuk birşeyler mırıldanıp şaka la şaka diyodu.
Boş lakaplar takıyodu.
Sonra ilişkimi kestim ilk başlarda barışmak istedi soğuk davranınca 1,5 ay sonra umudunu kesti ve sınıftaki bir yabancıya dönüştü benim için.

Klasik yeni nesil ergenler hocam. Hayatta hiçbir vasfı yoktur ve böyle giderse de olmayacak. Kendisi 45 kilo saçı ortadan ikiye ayrık Berkecan tiplerinden sanırım. Ettiği küfürleri, ediyorsa tehditleri vs. yapamayacağını siz de biliyorsunuzdur. Dediklerini ciddiye almayın, tavrınızı kesin ve net olarak koruyun. Onu yaparım bunu yaparım gibi sözler falan söyleyecek olursa önce ailenize, sonra okul yönetimine söyleyin ve eğer bu iş ciddiye biner de tehditleri uygulayacağına dair bir şeyler söylerse emniyet'e gidin. Emniyette güzel cezasını verirler zaten. O tür çocuklar yakarım keserim muhabbeti yapar ama 1 gece nezarethanede kalsalar akıl sağlıklarını kaybederler :)
Evet saçı ortadan ikiye ayrık. :D
Yorumlarınız için sağolun hocalarım. Dediğiniz gibi hocama rica edip yerimi değiştirteceğim. Ondan sonra da artık bu çocukla konuşmayacağım. Tanımıyormuş gibi.

Evet saçı ortadan ikiye ayrık. :D
Yorumlarınız için sağolun hocalarım. Dediğiniz gibi hocama rica edip yerimi değiştirteceğim. Ondan sonra da artık bu çocukla konuşmayacağım. Tanımıyormuş gibi.
Bir şey yapamayacağını bilin yeter.

Evet başlık da yazdığım gibi. Arkadaşımla ilişkimi bitirmeli miyim? bu konu da bahsettiğim şahsı hayatımdan az önce çıkardım. Son zamanlar da daha da beterleşmişti. Çok pis küfür ediyordu. Az önce de Discord da C. S 1.6 oynuyorduk. Bir sunucu IP attı gel dedi. Sonra ben sunucuya giremedim oyun çöktü birdenbire bir şeyler oldu. Yanıt vermiyor hatası falan verdi. Onunla uğraşırken 3-4 dakika sonra arkadaşım bana çok çok ağır bir küfür etti. Akabinde "neden banlatıyorsun LAN beni?" dedi. Ben dedim ne banlatması ne diyorsun falan? Yalan atma sendin o dedi. Ben de artık haftalarca içimde biriken her şeyi ona sert bir şekil de söyledim. Benimle doğru konuş dedim. Bundan sonra yazma bana deyip engelledim Discord'dan. Ayrıca yan hesaplarım da ekliydi, oradan da engelledim. Her yerden engelledim hiçbir şekilde bana yazamaz artık. Okula gittiğim de ne yapmalıyım biz yan yana oturuyorduk. Sınıf hocama rica edip yerimi mi değiştirsem?

Çok temiz, çok profesyonel hocam!

Evet başlık da yazdığım gibi. Arkadaşımla ilişkimi bitirmeli miyim? bu konu da bahsettiğim şahsı hayatımdan az önce çıkardım. Son zamanlar da daha da beterleşmişti. Çok pis küfür ediyordu. Az önce de Discord da C. S 1.6 oynuyorduk. Bir sunucu IP attı gel dedi. Sonra ben sunucuya giremedim oyun çöktü birdenbire bir şeyler oldu. Yanıt vermiyor hatası falan verdi. Onunla uğraşırken 3-4 dakika sonra arkadaşım bana çok çok ağır bir küfür etti. Akabinde "neden banlatıyorsun LAN beni?" dedi. Ben dedim ne banlatması ne diyorsun falan? Yalan atma sendin o dedi. Ben de artık haftalarca içimde biriken her şeyi ona sert bir şekil de söyledim. Benimle doğru konuş dedim. Bundan sonra yazma bana deyip engelledim Discord'dan. Ayrıca yan hesaplarım da ekliydi, oradan da engelledim. Her yerden engelledim hiçbir şekilde bana yazamaz artık. Okula gittiğim de ne yapmalıyım biz yan yana oturuyorduk. Sınıf hocama rica edip yerimi mi değiştirsem?

Sevmiyorsan şutla.

Sevmiyorsan şutla.
Şutladım sayılır. Her yerden engelledim. Bugün okula gelmediği için söyleyemedim ama yüzyüze olduğumuz zaman onunla konuşacağım ve bu arkadaşlığı düzgün bir şekil de bitirmek istediğimi söyleyeceğim. Ve ona zorluk çıkartmamasını rica edeceğim. Yarın gelirse yarın yapacağım bunu.

Şutladım sayılır. Her yerden engelledim. Bugün okula gelmediği için söyleyemedim ama yüzyüze olduğumuz zaman onunla konuşacağım ve bu arkadaşlığı düzgün bir şekil de bitirmek istediğimi söyleyeceğim. Ve ona zorluk çıkartmamasını rica edeceğim. Yarın gelirse yarın yapacağım bunu.
Bide üstüne şunu ekle istersen "zorla güzellik olmaz" senin bana yaptığın terbiyesizlik saygısızlık falan de istersen.Belki akıllanır en azından başka yeni arkadaşlar edinirse onlara da namuslu şerefli şekilde davranılmasını öğrenir.Teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı