Okul için 100TL civarı uçlu kalem önerisi

Hocam tam olarak hangisini önerirsiniz kararsız kaldım. Gönlüm biraz a3DX tarafına kayıyor ama 0.7 olanına niye 0.5 diye tembih ettiniz 0.7 a3DX modellerinde sıkıntı mı var bir de uni kuru taga nasıldır?
Bir de @706143 siz hangi kalemi önerirsiniz hala a3DX mi kullanıyorsunuz hangi kalınlığını kullanıyorsunuz 0.7 modelini önerir misiniz görüşünüz nedir?

@706143 3lü 120 a3 set sizce çakma mıdır sizin dediğiniz model bu mu? Siz nerden almıştınız?
Ben 0.5 uç kullandığım için bu şekilde konuştum hocam. 0.7 istiyorsanız aynı kalemlerin 0.7 uçlu olanlarını tercih edebilirsiniz.

Pensan My Iq kullanıyorum. 4. yılı olmasına rağmen sorun çıkartmadı. Ucu gizlenebiliryor, tutuş yeri rahat, yazması kolay. Öneririm.

Şu an aklımda o zaman uni kuru taga ve a3DX ikilisi var. 2 kalem almayı planlıyorum a3DX yanına ne önerirsiniz?

A3DX ve Pensan My IQ alınabilir.
Uni kuru taga elinizi acıtır büyük ihtimalle.

@Asayiş Ben Kemal staedtler triplus Micro öneririm. A3DX'i 0.5, Triplus'u 0.7 almanızı öneririm. İki kalem de harikadır. 🙂

Hocam dediğim linkten 0.7 a3DX aldım. Önerdiğiniz kalem çok böyle klasik geldi diğeri onun yerine ben zaten indirime girmişti uni kuru taga aldım 58TL'ye. Sizce iyi yapmış mıyım uni-ball kalemleri kaliteli oluyor mu? Bir de hocam sizdeki a3DX kalemi atar mısınız orijinal olup olmadığını gelince karşılaştırmak istiyorumda.

Yeni konular

Geri
Yukarı