Çözüldü Okul interneti için kullanılabilecek VPN önerisi

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

EkmekArasiHDD

Megapat
Makaleler
3
Yer
Ordu/Perşembe
Merhabalar. Üniversitedeki internet aşırı hızlı. Bu yüzden genelde bilgisayarda internet ile alakalı bir işim olduğunda okulun internetinde kullanıyorum. Ama şöyle bir sorunum var. İşimi görsem de bile bazen Steam'e vs. girmek istiyorum ama okulun interneti Steam, Epic vb. servisleri engellemiş. Bunu aşabilecek basit bir VPN programı var mıdır bilgisayar için? 1.1.1.1 sitesinden cloudflare warp denedim ancak sürekli bağlanıp kopuyor. Ne önerirsiniz?

Çözüm
ProtonVPN deneyebilirsiniz, 2-3 gün öncesine kadar çalışıyordu sanırım. Ya da en iyisi kendinize bir sunucu alıp içine VPN kurun, kendi vpninizi yapın.
Ultrasurf hem telefonda hem de bilgisayarda sorunsuz şekilde çalışıyor hocam. Kendi VPN sunucum vardı ama hiçbir protokol çalışmıyor. PPTP, SSTP IKEv2, IPsec falan hepsi yasaklı. Çalıştıklarından da eminim çünkü mobil veride rahatça bağlanıyordu.
Ekleme: konuyu açtığımı tamamen unutmuşum. Üzerinden 1.5 yıl geçmiş. Üniversite internetinde kullanacak arkadaşlar için Ultrasurf sorunsuz epey.
Merhabalar. Üniversitedeki internet aşırı hızlı. Bu yüzden genelde bilgisayarda internet ile alakalı bir işim olduğunda okulun internetinde kullanıyorum. Ama şöyle bir sorunum var. İşimi görsem de bile bazen Steam'e vs. girmek istiyorum ama okulun interneti Steam, Epic vb. servisleri engellemiş. Bunu aşabilecek basit bir VPN programı var mıdır bilgisayar için? 1.1.1.1 sitesinden cloudflare warp denedim ancak sürekli bağlanıp kopuyor. Ne önerirsiniz?
NoCard VPN

Okula ders yapmaya gidiyoruz ama yine de sen bilirsin. Erişim engeli konulduysa senin iyiliğin içindir.
Yardım edecekseniz yazın hocam. Ayrıca ders sonrası kalan vaktimde neden oyun oynamayayım? Tek siz mi gidiyorsunuz ders yapmaya? Yardım edecekseniz edin. Etmeyecekseniz konuyu boşa meşgul etmeyin. Teşekkürler.
Windscribe öneririm.
Bu tarayıcı eklentisi anladığım kadarıyla. Ben bilgisayara kurmak için arıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı