Okul internetinde yasaklı sitelere girmek

Arkadaşlar okulda Spotify'a girmek istiyorum akıllı tahtadan (internet MEB'e baglı degil okul kendi ekliyor siteleri ozel okul) ornegin Spotify'dan cok sesli sarkı dinliyoruz diye Spotify'ı yasakladılar VPN acınca oluyordu Opera'da fakat artık Opera VPN de calısmıyor ne yapabilirim?

Herkes bu konuda tavsiye vermiş bir kere site yasaklı bunu yaparsanız okuldan ceza alırsınız hatta okul uğraşırsa dava bile açılabilir.

Herkes bu konuda tavsiye vermiş bir kere site yasaklı bunu yaparsanız okuldan ceza alırsınız hatta okul uğraşırsa dava bile açılabilir.
Bizde açmıyor hatta gidip izin alıyoruz boş derste. Tahtanın uygulamasını buga sokup açıyor ardından easyBDC ile benim flash dan boot edip (Flash da iso değil windows 10 var) istediğimiz yere giriyoruz. (Belli sınırlamalar içinde gene.)

Bizde açmıyor hatta gidip izin alıyoruz boş derste. Tahtanın uygulamasını buga sokup açıyor ardından easybdc ile benim flashdan boot edip (flash da ISO değil Windows 10 var) istediğimiz yere giriyoruz. (belli sınırlamalar içinde gene.)

Bir kere konu sahibinin okulunda bu durum yasak konu sahibi bu durumu Spotify açtığı hatta VPN kullanıldığı tespit edilidiği an ceza alır.

Bir kere konu sahibinin okulunda bu durum yasak konu sahibi bu durumu Spotify açtığı hatta VPN kullanıldığı tespit edilidiği an ceza alır.
Bizde bırak spotify ı technopata bile girdim geçen hafta izin alıp boş derste.

Arkadaşlar okulda Spotify'a girmek istiyorum akıllı tahtadan (internet MEB'e baglı degil okul kendi ekliyor siteleri ozel okul) ornegin Spotify'dan cok sesli sarkı dinliyoruz diye Spotify'ı yasakladılar VPN acınca oluyordu Opera'da fakat artık Opera VPN de calısmıyor ne yapabilirim?
Akıllı tahtadan psiphon indir yaz çıkan siteler yasaklı değildi galiba öyle oluyor. Daha dün face e girdim öyle.

Yeni konular

Geri
Yukarı