Okul internetinde yasaklı sitelere girmek

asrenax

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar okulda Spotify'a girmek istiyorum akıllı tahtadan (internet MEB'e baglı degil okul kendi ekliyor siteleri ozel okul) ornegin Spotify'dan cok sesli sarkı dinliyoruz diye Spotify'ı yasakladılar VPN acınca oluyordu Opera'da fakat artık Opera VPN de calısmıyor ne yapabilirim?

Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar okulda Spotify'a girmek istiyorum akıllı tahtadan (internet MEB'e baglı degil okul kendi ekliyor siteleri ozel okul) ornegin Spotify'dan cok sesli sarkı dinliyoruz diye Spotify'ı yasakladılar VPN acınca oluyordu Opera'da fakat artık Opera VPN de calısmıyor ne yapabilirim?

Evden VPN yukle USB'ye at tahtaya takip VPN'i kur AC bu kadar.

ZetaDivision

Picopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Kendi internetine bağla. Ama bir flash a uygun akıllı tahta için driverleri yüke. Unutma herzaman o driverler lazım olacak her seferinde yeniden yüklemen gerekecek.

Yeni konular

Yukarı