Çözüldü Okul internetinden yasaklı sitelere girme

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Exinie

Kilopat
Okul internetinden sadece Spotify'dan müzik dinlemek istiyorum. VPN denedim fakat çalışmadı, bildiğiniz bir yöntem var mı? (Akıllı tahta değil, telefondan kulaklık ile dinleyeceğim)

Son düzenleme:
Çözüm
Okul internetinden sadece Spotify'dan müzik dinlemek istiyorum. VPN denedim fakat çalışmadı, bildiğiniz bir yöntem var mı? (Akıllı tahta değil, telefondan kulaklık ile dinleyeceğim)
Http custom kullan, config yükle ardından Cyberssh'den hesap aç. Bizim tüm okul öyle kullanıyor.
Sertifika yüklü, ancak bilgisayarı yalnızca MEB ağına bağlayabiliyorum. Bana cafelerden yükleyebileceğim bir program linki atabilirsen çok sevinirim. MEB ağında hiçbir kaynağa erişemiyorum.😟

Bunu PC'de uygulamanın yolu var mı?
Uygulama mobilde sadece, PC için olanını bilmiyorum.
Config yükle derken? Nasıl yapacağız? Hesap falan kurdum ama tam olarak ne yapacağımı anlamadım.
İnternette biraz araştırırsan bulursun 19 Eylül aklından diye bir config kullanıyorum. Yapan kişinin kanalının adı: Aklından ne geçerse

Spotify 'ın internet sitesi varmı bilmiyorum ama yandex sen sayfası çeviriciyi açıp linki yapıştırın çoğu siteye girilebiliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı