Lise hayatımı mahvettim

Yani zor bir ikilem. Okumayan ile okuyanın hali de bugün yaman. Okumazsan hayata erken atılırsın. Doğru altın bileziğin olur ama erkenden nasırlaşırsın, yorulursun. Okursan da iş olayların riske girer ama bir nebze olsun hayatını yaşama şansın olur ki bu zamanda ne kadar yaşarsın o da meçhul. Ama benim ağırlıklı gördüğüm bir şey de var ki okumayanlar hayatının ileriki yıllarında iyi ki okumamışım demiyor aksine, keşke okusaydım diyor.

@SeeAndLive günün yoğun geçtiği için yoruluyor olabilirsin kafein falan al iradeyle alakası varsa bile daha rahat yaparsın. Preworkout da olabilir ama ailen izin verir mi bilmiyorum.

Ben creatin almayı düşünüyorum ama o olur mu? (Ne alırsam gizli kullanacağım)

Yani zor bir ikilem. Okumayan ile okuyanın hali de bugün yaman. Okumazsan hayata erken atılırsın. Doğru altın bileziğin olur ama erkenden nasırlaşırsın, yorulursun. Okursan da iş olayların riske girer ama bir nebze olsun hayatını yaşama şansın olur ki bu zamanda ne kadar yaşarsın o da meçhul. Ama benim ağırlıklı gördüğüm bir şey de var ki okumayanlar hayatının ileriki yıllarında iyi ki okumamışım demiyor aksine, keşke okusaydım diyor.
Hocam evet bende hiç keşke okumasaydım diyen görmedim.Ama okuyupta okumasaydım keşke diyeni çok gördüm.Ayrıca okumayıp okuyup meslek sahibi olan kişilerden çok daha fazla kazananıda çok gördüm (doktor,avukat gibi mesleklerden)

Son düzenleme:
Ama okuyupta okumasaydım keşke diyeni çok gördüm. Ayrıca okumayıp okuyup meslek sahibi olan kişilerden çok daha fazla kazananıda çok gördüm (doktor, avukat gibi mesleklerden)

Evet bende gördüm hocam ama onu diyenler genelde babadan kalma bir şeyleri olan veya şansları sağlam dönmüş kişiler bence. Çok görmedim ama gördüm evet. İki ucu pis değnek...

Geri
Yukarı