Okul mu yoksa work and travel mı?

Arkadaş orada yaşıyor galiba :d. Dostum sen bu adamı cidden takma.

Daha önce beş parasız ya da orta kafa bir insanın Türkiye'den Amerika'ya gittiğini duydun mu? Tabii ki de bankada yüklü miktar para göstermen gerekiyor. Bir şekilde geri döneceğini karşı tarafa kantılaman gerekiyor.

Daha önce beş parasız ya da orta kafa bir insanın Türkiye'den Amerika'ya gittiğini duydun mu? Tabii ki de bankada yüklü miktar para göstermen gerekiyor. Bir şekilde geri döneceğini karşı tarafa kantılaman gerekiyor.

Duydum değil gördüm :) zaten paraya ihtiyacın yok demedim güzel arkadaşım. Watt programı için para gösterme şartı esnek. Zengin adam neden Watt yapmaya gitsin bunu düşündün mü?

Duydum değil gördüm :) zaten paraya ihtiyacın yok demedim güzel arkadaşım. Watt programı için para gösterme şartı esnek. Zengin adam neden Watt yapmaya gitsin bunu düşündün mü?

Zengin adam mı? Sen sanırım 5-10k parası olanı zengin falan sanıyorsun zaten adamların asgari ücreti 14k₺ bandında. Buradaki orta seviyeler bile work and travel yapabilmek için can atıyor. Yazdıklarınız gördüğünüzü pek desteklemiyor ama olsun.

hocam bir miktar paranız ve ingilizceniz varsa çine gitmenizi tavsiye ederim.orada çocuklara ingilizce öğretmenliği yapabilirseniz hem kazanırsınız hem çince öğrenirsiniz.

Hmm anlıyorum. Babam 6 sene yaşadı. Ben gittim halam gitti. Ve babamın bütün çocukluk arkadaşları orada. Kaç arkadaşının oğlu gitti, üstüne ben gittim. Benim arkadaşlarım gitti. Orada iş sahibi olan, gezmeye giden okuyan arkadaşlarum ve tanıdıklarım var. Sülelen gitmiş oraya ama daha vize konusunda bile yanlış bilgi vermişsin :)
Vize hakkında çok bilgi vermedim ve söylediklerimde de yanlış yok alabiliyorsan özel okul aracılığıyla en az 4 yıllık al dedim. 4 yıllık okul kaydını yaptırırsın falan filan uzun anlatamam şimdi. Turizm yerleri olması lazım bir miktar para veriyorsun hepsini hallediyorlar onu es geçmişim bunu söyleyebilirim.

Geri
Yukarı