Okul müdürünü ikna etmek

mstrikeout

Decipat
Makaleler
1
Yer
United Kingdom
Arkadaşlar az önce okul müdürü aradı. Robot tanıtımı yapılacakmış, okula gelir misin, dedi. Müdürü tanımadığımdan ve ani olduğundan tamam dedim. Şimdi gitmek istemiyorum çünkü sosyal medyada paylaşılacakmış. Bir yerde paylaşılmayı istemiyorum. Bir bahane bulmam lazım, gitmiyorum demek kaba olur, ayıp olur. Saat 13.30'a kadar vaktim var. Lütfen yardım edin. :D.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar az önce okul müdürü aradı. Robot tanıtımı yapılacakmış, okula gelir misin, dedi. Müdürü tanımadığımdan ve ani olduğundan tamam dedim. Şimdi gitmek istemiyorum çünkü sosyal medyada paylaşılacakmış. Bir yerde paylaşılmayı istemiyorum. Bir bahane bulmam lazım, gitmiyorum demek kaba olur, ayıp olur. Saat 13.30'a kadar vaktim var. Lütfen yardım edin. :D.

Kendimi iyi hissetmiyorum eğer hasta isem size de bulaştırmak istemem de.

Annemle babam salgından dolayı biraz çekiniyor diyebilirsin.

"Hocam kusura bakmayın acil bir işim çıktı o yüzden gelemeyeceğim ve sizi zor durumda bırakmamak için başka bir arkadaşıma belirttim o gelecek" diyebilirsiniz. Tabii ki bir arkadaşınızı da ayarlamanız lazım.

Yeni konular

Geri
Yukarı