Okul nakile izin vermiyor

Açık öğretime geç, okulda boşuna vaktini harcama. Sınava açık öğretimden hazırlanırsın, açık öğretime geçtiğinde her gün okula giderek harcayacağın 7 saatlik bir zaman tamamen sana kalıyor ve bu zamanı kendi çalışmalarına göre ayarlayabilirsin yani istediğin derslere ağırlık verebilirsin ve açık öğretim sınavları aşırı basit, performans notu derdi yok. Zaten haftada toplam 6 saat matematik dersi görüyorsun, açık öğretime geçince her gün 7 saatlik bir zaman sana kalıyor bilemem anlatabildim mi. Beden eğitimi, Arapça gibi saçma sapan derslere girmek zorunda kalmazsın ayrıca. @375973 hocam bu konuda daha bilgili.
Arapça dersine saçma sapan dedin ya. Ne diyeyim? Vay aklına.

Arapça dersine saçma sapan dedin ya. Ne diyeyim? Vay aklına.
Arapça = İslam, İslam = Kötü gibi bir Twitter mantığı yürütmüş olabilir hocam arkadaş hor görmemek lazım.
Açıkçası ben şahsen arapçayı hiçbir yerde kullanmayacağım ama eğitimini alıyorum.
Doktor olmayacaksan ama Tıp bölümüne gidiyorsan da aynısı söylenebilir.

Arapça = İslam, İslam = Kötü gibi bir Twitter mantığı yürütmüş olabilir hocam arkadaş hor görmemek lazım.

Doktor olmayacaksan ama Tıp bölümüne gidiyorsan da aynısı söylenebilir.
Hocam kullanmayacaksanız pek işinize yaramaz vs. dese neyse de saçma sapan diyor. Ticarette yeri olan bir dildir Arapça.
@Silinen üye bence eğitiminizi ilerlettiyseniz bir şekilde kullanmaya çalışın. Sonuçta emek verdiniz eğer ilerlettiyseniz.

Eğer imam hatipseniz 10. Sınıfın ilk dönemine kadar anadolu lisesine geçiş hakkınız var. 10. Sınıfın 2. Döneminden itibaren imam hatipte iseniz, sadece imam hatipler arası nakil alabiliyorsunuz. Ben bu yüzden bir anadolu lisesine nakil aldım (10. Sınıfım).

Geri
Yukarı