Okul saati dısında rapor yazdırdığım için raporum kabul edilmedi

Daha fazla  
Bugün sabah uyandığımda rahatsız olduğum için okula gitmedim. saat 15.40'da rapor yazdırdım ve okula götürdüm fakat idare okul saati dışında yazdırıldığı için kabul etmedi yani şöyle, dersler 15.30'da bitiyor fakat ben raporu 15.40 da yazdırdığım için kabul edilmiyormuş. Böyle bir şey var mı?

Bugün sabah uyandığımda rahatsız olduğum için okula gitmedim. saat 15.40'da rapor yazdırdım ve okula götürdüm fakat idare okul saati dışında yazdırıldığı için kabul etmedi yani şöyle, dersler 15.30'da bitiyor fakat ben raporu 15.40 da yazdırdığım için kabul edilmiyormuş. Böyle bir şey var mı?
Yok öyle bir şey. Pazartesi ailen arasın sonra o seni çağırır raporunu alır.

15.30 da dersler bittiği için kabul etmemiş ders saati içinde yazdırılması gerekmiş raporun doğru değil bu değil mi?

Hayır hocam o raporun anlamı sizin gerçekten o gün hasta olduğunuzu ve o gün için okul veya işiniz için izin alabileceğiniz anlamına gelir. Hocanın o raporu kabul etmesi lazım ister anneniz veya babanızla isterseniz de cimer/meb'e şikayet ederek durumu çözebilirsiniz. 3 yıllık lise hayatımda öğrendiğim bir şey varsa o da hakkınızı savunmanız gerektiğidir.

Genel öğrenciler olarak galiba müdür yardımcıların nazlarını çekmek zorundayız herhalde. Acile gittiğin zaman hasta olmuyorsun bu mantıkla.

Geriye dönük devamsızlığın silinmesi için raporun o okul günü tamamlanmadan iletilmesi lazım diye biliyorum. Ama maksimum 1 gün arayla dünün raporunu iletebilmeniz gerekiyor yani raporun geçerli sayılması lazım. Ailenizle durumu paylaşın ve müdür yardımcısıyla irtibata geçmelerini sağlayın.
Lise 2'ye gidiyorum, eğer 1+ gün devamsızlıktan sonra rapor getirirsek geçersiz sayılıyor. Raporu ilk hastalandığım veya aldığım gün mail veya elden teslim etmemiz gerekiyor.

Geriye dönük devamsızlığın silinmesi için raporun o okul günü tamamlanmadan iletilmesi lazım diye biliyorum. Ama maksimum 1 gün arayla dünün raporunu iletebilmeniz gerekiyor yani raporun geçerli sayılması lazım. Ailenizle durumu paylaşın ve müdür yardımcısıyla irtibata geçmelerini sağlayın.
Lise 2'ye gidiyorum, eğer 1+ gün devamsızlıktan sonra rapor getirirsek geçersiz sayılıyor. Raporu ilk hastalandığım veya aldığım gün mail veya elden teslim etmemiz gerekiyor.

Hocam zaten okula bugün gitmedim raporuda bugün verdim sorun şu dersler 15.30 da bitiyor fakat ben raporu 15.40 da yazdırdıgım için yani raporun üzerinde muayene saati 15.40 yazdığı için kabul etmedi bu doğru mu?

15.30 da dersler bittiği için kabul etmemiş ders saati içinde yazdırılması gerekmiş raporun doğru değil bu değil mi?

Tamamen zırva, öyle şey olmaz o gün içerisinde istirahat etmeni doktor tarafından teyit eden belgedir O, hasta haldeyken raporu götürebilsek okula da gideriz zaten, sen dediğimi yap bir aile büyüğünle git.

Geri
Yukarı