Okul tuvaletimizde kamera var

• Konuyu başlatan TSML
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 45
  • Görüntüleme 5B
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Her gün demek ki böyle bir sorun yaşanıyor ki okul yönetimi böyle bir önlem almış. Bir de bunda ne gibi bir sorun var onu anlamadım.

Bu önlemi kabinin dışını gören bir kamera koyması ile yeterli olmaz mı sizce veya koridora 1 nöbetçi öğretmen daha koymakla?

Okul tuvaletinde kamera bulunması normal değildir verilen tepkileri görünce şaşkınlıktan cevap veremedim ne yapacak müdür yardımcısı kamera var diye şikayet gelince sigara içiyorlar o yüzden koydum diyemez bunun için en azından bir yazılı izin vb. bir şey gerekmeli diye düşünüyorum.
Niye diyemesin? Ayrıca okullarda kamera sistemi bulundurmak serbest ve yapılan bir şey zaten. Hatta şart gibi bir şey, kameralar kayıt aldığı için kanıt olarak geçer.

Her gün demek ki böyle bir sorun yaşanıyor ki okul yönetimi böyle bir önlem almış. Bir de bunda ne gibi bir sorun var onu anlamadım.
Okullara kameralar güvenlik önlemi için konulur. Tuvaletlere kamera konulması anormal bir durumdur. Kendinizi onunla empati yapabilirsiniz. Hatta kız kardeşiniz tuvaletteyken birisinin onu kamerayla izlediğini düşünün.

Tavandaki çok gizli kamerayı nasıl görmediniz peki? Beyaz zemin üzerinde siyah bir kamerayı görmek zor olmasa gerek.

Bu sensör kaplarının içinde olan bir kamera biz ilk başta sensör zannetik sonrada anladık kamera olduğunu.

Bu önlemi kabinin dışını gören bir kamera koyması ile yeterli olmaz mı sizce veya koridora 1 nöbetçi öğretmen daha koymakla?
Kabinin içini gördüğünü nereden biliyorsun? Ayrıca gizli kamera dediğin şey kamera bile olmayabilir.

Hem suçlu hem güçlü. Dua et okulda sigara içtiğin için disiplin cezası almamışsın.

Disiplin cezamı yarın alacağım buraya azar işitmeye falan gelmedin olayın sizi ilgilendiren kısmı burası değil.
Nöbetçi öğretmenin işi gücü yok tenefüslerde siz sigara içiyor musunuz diye kontrol mu edecek?

Evet. Orada anormal bir durumu önlemek amaçlı oradalar çünkü?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı