Okul tuvaletimizde kamera var

• Konuyu başlatan TSML
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 45
  • Görüntüleme 5B
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Okullara kameralar güvenlik önlemi için konulur. Tuvaletlere kamera konulması anormal bir durumdur. Kendinizi onunla empati yapabilirsiniz. Hatta kız kardeşiniz tuvaletteyken birisinin onu kamerayla izlediğini düşünün.
İçeriyi gördüğünü nereden biliyorsun ben de onu soruyorum? Okulda belki sigara harici farklı durumlar da olduğundan kamera takılmış olabilir. Her şeyi geçtim arkadaşın kamera sandığı şey çok yüksek ihtimal sensor.

Yakalanınca sensoru kamera olarak düşünmüşlerdir.

Çok fazla takılma. Çocuklarına ilerde bir müdür yardımcısı vardı sigara içerken kameraya aldı diye anlatacak anın olur.

İçeriyi gördüğünü nereden biliyorsun ben de onu soruyorum? Okulda belki sigara harici farklı durumlar da olduğundan kamera takılmış olabilir. Her şeyi geçtim arkadaşın kamera sandığı şey çok yüksek ihtimal sensor.

Direk kabinin üstünde ve kabinin üstü açık durumda kamera olduğunuda müdür yardımcımız bize kabin içinde naptımızı teker teker anlatınca anladım.

Hem suçlu hem güçlü tavrınla konuşursan insanlar da böyle konuşur.

Boş mesaj atmayın lütfen artık forum böyle dolmaya başladı.

Arkadaş nereye şikayet edebilirim demiş ki zaten haklı çünkü tuvalette kamera olamaz. Adam sizden öğüt dinlemeye gelmemiş nereye şikayet edebilirim diyor.

Ailenize söyleyin bence zaten disiplinden haberleri olacaktır.

@TSML sizi ispiyonlayan birisi vardır belki? Okullarda kullanılan kameralar o kadar gizli olmaz.

Kamera direkt olarak özel hayatın gizliliğini bozuyorsa o zaman sorun olabilir lakin kameranın açısını bilemeyeceğin için görmeden bir şey diyemezsin.

Hocam suçlu iseniz kendinizi kandirmayin işte okula kafalarins göre islem yapamiyorlar her türlü izini alip koyuyorlar. Hem tuvalette sigara içmek mi kaldi artık.

Kızla mı basıldın yoksa sigara içerken falan mı? Umarım sigara içerkendir.
Kızla basıldım, indikten 4 dakika sonra müdür direk olduğumuz yerde indi çok idarilik bir şey olmadı niye burdasınız döndü beden için eşofman giyeceğiz felan filan diyerek kurtarmış gibiydik.

Boş mesaj atmayın lütfen artık forum böyle dolmaya başladı.

Arkadaş nereye şikayet edebilirim demiş ki zaten haklı çünkü tuvalette kamera olamaz. Adam sizden öğüt dinlemeye gelmemiş nereye şikayet edebilirim diyor.

Ailenize söyleyin bence zaten disiplinden haberleri olacaktır.
Şikayet edebileceği bir şey olsa mantıklı cevaplar gelir zaten.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı