Okul zeka düzeyine göre sınıf yaptı

bojack ho

Femtopat
Merhaba öncelikle. Benim okulum devlete okulu Anadolu lisesi ve seviye sınıfı yaptılar ve ben haksız yere en alt düzey sınıfa düştüm. Benden daha düşük ortalaması ve deneme puanı olan kişiler benden üst seviye sınıfta ve benim hakkımda bir şey yapmıyorlar. Üstüne devamsız kişileri benden üst seviyeye koymuşlar. Normalde seviye sınıfı yasak diye biliyordum devlet okulunda. Bunu CİMER'e şikayet etsem dikkate alınır mı? Okulumu ararlar teftişe mi gelirler veya hiç mi bir şey olmaz? Bunu nereye sikayet etmem doğru olur? Yardımcı olursanız sevinirim.

Hocam bildiğim kadarıyla CİMER'e günde on binlerce şikayet geliyor ve CİMER'de bu yüzden her konuyla çok fazla ilgilenemiyor en iyisi okul müdürüne gidip söylemen eğer işe yaramazsa ailenle bu konuyu konuşmanı tavsiye ederim.

Merhaba öncelikle. Benim okulum devlete okulu Anadolu lisesi ve seviye sınıfı yaptılar ve ben haksız yere en alt düzey sınıfa düştüm. Benden daha düşük ortalaması ve deneme puanı olan kişiler benden üst seviye sınıfta ve benim hakkımda bir şey yapmıyorlar. Üstüne devamsız kişileri benden üst seviyeye koymuşlar. Normalde seviye sınıfı yasak diye biliyordum devlet okulunda. Bunu CİMER'e şikayet etsem dikkate alınır mı? Okulumu ararlar teftişe mi gelirler veya hiç mi bir şey olmaz? Bunu nereye sikayet etmem doğru olur? Yardımcı olursanız sevinirim.
Aslında adaletli şekilde hak yemeden yapsalar seviyeye göre sınıf ayırma olayı çok mantıklı.
Kendinizi bir şekilde o sınıfa atmaya bakın cimere falan yazmak yerine, velinizle okula gidip direkt müdür/müdür yardımcısı ile görüşüp o sınıfa girmeye çalışın.

Müdüre söyle, eğer kem küm ederse cimere yaz + müdürü de şikayet et. Zaten cimer şikayetle doğrudan ilgilenmiyor, ilgili bakanlığa iletiyor o bakanlık olayla ilgileniyor. Eğer şanslıysan erkenden dönüş yaparlar.

Müdüre söyle, eğer kem küm ederse CİMER'e yaz + müdürü de şikayet et. Zaten CİMER şikayetle doğrudan ilgilenmiyor, ilgili bakanlığa iletiyor o bakanlık olayla ilgileniyor. Eğer şanslıysan erkenden dönüş yaparlar.

Konuştuk ve evet kem küm ettiler bir de nereye şikayet ederseniz edin elimizde kapı gibi kurul belgesi mi öyle bir şey var dediler blöf olabilir mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı