Okula gidecek misiniz?

Eğer açılırsa gitmeme gibi bir lükse sahip olmayacağız zaten. Olsa bile gitme taraftarıyım, 2 yıldır adam akıllı bir şey öğrenemedik zaten. Gitmeyip ne yapalım?
Hastalık kapalım. 30 metrekare yerde 40 kişi 8 saat boyunca. Her gün aşıya bakıyorum, velilerim de bakıyor ama çıkmıyor bir türlü.

Hastalık kapalım. 30 metrekare yerde 40 kişi 8 saat boyunca. Her gün aşıya bakıyorum, velilerim de bakıyor ama çıkmıyor bir türlü.
Riskin ben de farkındayım, geçen seneki konulardaki fikirlerimi görmüşseniz bilirsiniz zaten. Sınava gittiğimiz günün 2. günü okul karantinaya alındı. Aşıyı öğrencilere ve öğretmenlere yapmadan okulu açacaklarını sanmıyorum, belli de olmuyor bunlara. Eğer okulu bu sene de açmazlarsa önümüzdeki 3-4 üniversite sınavının bir anlamı kalmayacak. Bu sene bile sonuçlar ortaya çıktı.

Açılırsa seve seve gideceğim. Muhtemelen açılırsa maske ile sınıflarda durulacak, hatta yarı kapasite gibi şeyler denenecek.
Herkes aşı olup maskesiz ders işleyemediğim sürece okula gitmekten memnun olmayacağım.
Açılmasına 3 hafta kaldı, daha hiç aşıyla ilgili gelişme yok. Aşı sırası bize gelene kadar okullar kapanacak bu gidişle.

Yeni konular

Geri
Yukarı