Okula gitmek istemiyorum

• Konuyu başlatan trolololo
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 53
  • Görüntüleme 8B
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bence tek çözüm dayak... Çivi çiviyi söker bazı insanlar laftan güzel sözden yapma etmeden anlamaz. Kesinlikle temiz bir dayak bu işe çözüm olacaktır. Sen efendi bir çocuksun sanırım bu ondan faydalanıyor yoksa bir insan birine kolay kolay git buradan vs kelime yapmaz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ama sakın bu kavgayı okul içinde yapma! İşini okulun dışında hallet. Ya da tek başına halledemeyeceğini düşünüyorsan arkadaşlarını topla dal. Onun yaptığı hareketler kendini senden güçlü göstererek sınıfın baba yiğitinin kendisini olduğunu ispat etmek. Unutma her zaman kavgaya başvurma. (Ama senin iş ileri derecede vur geç. :D)

Arkadaşların dediği gibi, çivi çiviyi söker. Yalnız gaza gelmese sorun yaşıyorsan yaptıklarını anımsa.

Bir ağırlığın olsaydı eğer bunları yapamazdı. Dövme ihtimalinin olduğunu pek sanmıyorum. Git bir yerde adam akıllı konuş. Ciddi tavır takın vs.

O çocuğun bunları yapma sebebi büyük ihtimal "havalı" takılması. Çünkü okul zamanında bunların aynısını yapan sınıf arkadaşımı fena benzetmiştim ve az daha okuldan atılıyordum. Kızların yanında sessiz sakin insanlara yaptığı hareketler, sınıf ortamında şahsıma saçma sapan laf atmalar ve çocuksu hareketleriyle çıldırtmıştı, gerekeni yaptık.
Tek çare bence de dayak.

Bence de ağırlığı yok, sebebi ise kimseye bulaşmamış olması. Eğer o çocuğun yaptığı gibi o da oraya buraya sataşıp, gücünü göstermeye uğraşsaydı bu konu açılmazdı bence.

Sessiz, sakin insanlardan her zaman korkarım.

Hangi şehirdesin?

Kardeşim alıyorsun bir muşta çivili olandan okul çıkışında çağırıyorsun bir köşeye Allah ne verdiyse bir daha aynı hareketleri yapmaya tenezzül bile edemez.

Maalesef beni yarı yolda bırakmayacak arkadaşlarım yok. Hatta zaman zaman arkadaşım dediğim adam bile benimle dalga geçer. Bende dövmeyi düşündüm ama onun arkası sağlam.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı