Okula gitmek istemiyorum

• Konuyu başlatan trolololo
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 53
  • Görüntüleme 8B
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Herkesin içinde uyar. Bir daha yaparsan seni döverim de. Bir daha yaparsa döv. Eğer seni dövmeye kalkarlarsa okuldan ayrıl. :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Malesef beni yarı yolda bırakmayacak arkadaşlarım yok hatta zaman zaman arkadaşım dediğim adam bile benimle dalga geçer. Bende dövmeyi düşündüm ama onun arkası sağlam.
Arkasındaki adamlarda arkadaşlık kur. Onlardan o sıkıntılı kişiyi uyarmalarını, seni savunmalarını iste?

İşin içine arka giriyorsa bulaşma bence. Neden derseniz benimde öyle olaylarım oldu. O çocuk belki güçlü olmayabilir ama arkası olduğun için sana bunları yapıyor. Sen onu dövsen bile en az 10-20 hatta bu saydı daha da artabilir seni dövmeye gelirler. Zaten adam olsa bunları yapmazdı. Beni de öyle dövmeye falan gelmişlerdi. Ha dersen ağzını burnunu döker geldiklerine kaçarım o ayrı :) Tabi öbür gün okul var. O zaman ne yap sınıfında çok arkadaşın yoksa aşırı yakın git müdüre başka sınıfa git. Yada rehberlik - sınıf hocanla konuş veya annenler gelsin onlar konuşsun.

Sınıfın ortasında boğazından yakalayıp duvara vurarak tehtid edebilirsin. Korkudan bir daha yapabileceğini sanmıyorum.

Arkası sağlam ne demek ya? Sen o çocuğu ciddi bir şekilde uyardığında zaten sana bulaşacağını sanmam. Hem o çocuğun bir lafıyla okulun önüne 10-15 kişinin yığılacağını hiç sanmıyorum.

Hocam o olaylar öyle olmuyor işte :) Arkası çok sağlam demek aşırı çok arkadaşı olması demesi. Şu anda bile bizim okulun önünde 10 günde bir 20-30 kişi toplanıyor. En iyisi rehberlik hocana git veya sınıfını değiştir. Ama bir insan için değiştirmek ne kadar mantıklı olur bilmem.

Öğretmen masasina yakin bir yere otur, ders disinda da durumu soyledigin halde rahatsiz ediyorsa sinif rehber ogretmeniyle ya da sert bir ogretmenle görüş durumu.

Endüstriyi toplardım ben. :D Ben de kavga etmeyi beceremem. Ama Purge'nin dediği gibi arkası sağlam olursa kötü. Benim bir tanıdık var endistrüde, Bir lafla abartısız 30 kişiyi toplar. O yüzden rahatım. :D Bizim okulda istediği kadar çevresi olsun birinin, 1 saatte 30 kişiyi toplayamazlar. :D

Arkadaşlar bazı durumları kendi lehinize çevirmeyi bilmelisiniz. Git sen onu tek başına bir döv, muhtemelen ertesi gün 20 kişinin karşısında tek başına kalacaksın, işte plan burada başlıyor, geç hepsinin karşısına, utanmadan 1 kişiye 20 kişi dalıyorsunuz, hiç onurunuz yok mu sizin vs. vs. saydır. Büyük ihtimalle kavga olduğunu duyunca tüm okul oraya toplanacak. Bunu herkesin önünde söyleyebilirsen çok fena havan olur. Yani onları kendi silahlarıyla vur. Lafta çok onurlu, şerefli insanlar ya. Eminim bu laftan sonra sana saldırmayacaklar. Benim sıkıntım x kişisiyle de. Sizinle alakası yok de, daha mevzuyu bilmiyorsunuz vs. vs. oyala. Sıkıysa x çıksın karşıma sizi göndermesin de. Sonra o çocuğu orada bir daha döversin, onlar da bir şey yapamaz. Hem de tüm okula hava atmış olursun. Ah ben yok muyum ben :sinsi:

Mesela arkadaşlarımın yaşadıklarından örnek vereyim zaten direk dövmezler :) Derler x kişisi ile teke tek çıkacaksın sonra dövsen de dayak yesen de topluca döverler seni :)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı