Okula gitmek istemiyorum

Okul düzeninde sorun yaşıyorsanız(ara sıra olması hariç) ileride iş hayatında hiç yapamazsınız. Kağıt üstünde 8 saat olup 14-15 saat çalışacağınız durumlar oluyor iş hayatında. Okul bence bu konuda güzel bir ön hazırlık.
Arkadaşın dediği çok doğru. Tek yapman gereken şey okula gitmek ve ders çalışmak. Yapabileceğin en basit şey.

Okursanız da olabiliyor 👉🥲👈 elbette her zaman değil 😁 ve ek mesai ücretini veriyorlar 😇
Ücret konusu dediğiniz gibi ama ne iş yaparsa yapsın hiçbiri öğrenci olmaktan daha kolay olmayacak

Kesinlikle! Yani öğrenci psikolojisini de anlıyorum da yine de saatleri ve şartları çok güzel.
Şuan özel eğitim öğretmenliği yapıyorum. Pdr mezunuyum. Öğrencileri de anlıyorum ama bazı şeyler yaşadıkça anlaşılıyor.

Benim için zengilik iç huzur, sağlık ve dünya barış......

Şaka şaka :D paradır olm ne olacak.

Zenginlerin çoğu okumamış. Kaldı ki senin okuyup girdiğin iş yerindeki patronunda büyük ihtimal ilkokul mezunu olacak.
Okuyup zengin olma hayali kuranların A101 de nasıl işe başladıklarını gördüm.

Gerçek dünyaya hoşgeldiniz.

Benim için zengilik iç huzur, sağlık ve dünya barış......

Şaka şaka :D paradır olm ne olacak.

Zenginlerin çoğu okumamış. Kaldı ki senin okuyup girdiğin iş yerindeki patronunda büyük ihtimal ilkokul mezunu olacak.
Okuyup zengin olma hayali kuranların A101 de nasıl işe başladıklarını gördüm.

Gerçek dünyaya hoşgeldiniz.
Umarım sen de okumadan zengin olursun.

Elbette okumadan zengin olunabilir. Ancak kendi işinizi kurmanız gerekir. Genel olarak okulun size katacağı en büyük fark yükselme imkanı ve konum olur.

Sizin için zenginlik nedir? Okuyup zengin olan pek yok ama okumayıp hayatını idame ettiremeyen sayısı daha fazla.
Şu hayatta tanıdığın ve gördüğün insanlardan zengin olanları ayıkla, kaçı okul bitirmiş ya da bitirdiği okul üstünden gitmiş? Ya memur olursun ya da doktor ikisi de averaj meslekler ve rahat değiller.

Grafik tasarımcıyım, önümde 2 istediğim monitör, istediğim klavye, istediğim mouse mutfak arkamda kahvemi alıyorum küllüğüm önümde zippom önümde mis gibiyim. Kim okuyarak böyle rahat çalışabileceğine inanıyor, ben inanmıyorum. Ha okudun mu okumadın mı sorusuna gelelim, liseden sonrası hava geldi ama ucuza İstanbul kart için açığa yazıldım en kötü bir ortamda kullanacak 1-2 bilgi öğrenirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı