Okula gitmek istemiyorum

taranlse

Femtopat
Daha fazla  
Bugün uyku düzenimi düzeltmek için hiç uyumadım ve 1 saat sonra okul başlayacak. Moderatör abiler inşallah hızlı onaylar. Şu an çok yorgunum ve okulda enerjimi harcamak yerine eve gitmek istiyorum ne yapmalıyım hasta numarası yapmayı planlıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Okula git boş ver bende eskiden senin gibiydim sınıfı geçme korkusu gelince toparlamıştım bir kere yapınca insana tatlı geliyor sürekli yapmaya başlarsın.

Sık sık yüzünü yıka derslerde dik dur dinlemeye çalış eve gidince de erken saatte uyursun uyku düzenini oturtursun.

Bence de çok uykun gelirse zorlama hastayım deyip hocalardan izin alır uyursun ben öyle yapıyordum.

Şu an öyle geliyor ama hafif dersler veya teneffüslerde uyursun dostum boşu boşuna hasta numarası yapma.

Bugün uyku düzenimi düzeltmek için hiç uyumadım ve 1 saat sonra okul başlayacak. Moderatör abiler inşallah hızlı onaylar. Şu an çok yorgunum ve okulda enerjimi harcamak yerine eve gitmek istiyorum ne yapmalıyım hasta numarası yapmayı planlıyorum.

Okulda uyu dersleri dinleme kendin çalış.

Konudan biraz bağımsız ama bir daha sakın uyku düzenini düzeltmek için bütün gece uyumayıp da akşam erken yatarım diye düşünme çünkü olmuyor. Kendim çok denedim bunu hatta birkaç kere başardım da ama hayır yani insanın dengesi çok bozuluyor bunu yapınca o yüzden en temizi erken yatmak. Uykun gelmese bile telefona falan hiçbir şeye bakmadan uyumaya çalış.

Hocam 20 gün raporlu 10 gün raporsuz hakkın var. Uykuluysan normalde de devamsızlık yapmıyorsan yapabilirsin. Uyu gitsin evinde. Okulda uyuyup hocaların ile papaz olacağına evinde yatmak daha mantıklı. Ya da öğlen çıkıp evinede gidebilirsin. Yarım gün yazılacaksın zaten.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı