Raporum var ama ailem okula gönderecek

Bu yanlıştır, o rapor işgöremez raporudur, evrakta sahtecilik bile sayılabilir. Müdür yardımcımız öyle bir olayda okula gittiğim zaman beni azarlayıp kendini yok yazdır dedi.

Merhaba, ben bugün boğaz ağrısı nedeniyle sağlık ocağından 2 günlük rapor aldım. 1 gün bugündü. 2. gün ise yarın ama daha iyi olursan okula göndereceğiz diyorlar. Ne yapmalıyım?
Hocam aileniz ile görüşün. Bunun için konu açmanıza gerek yoktu. Tabi sizin tercihiniz. Bizim buradan yapacak bir şeyimiz yok. Geçmiş olsun bu arada.

Bu yanlıştır, o rapor işgöremez raporudur, evrakta sahtecilik bile sayılabilir. Müdür yardımcımız öyle bir olayda okula gittiğim zaman beni azarlayıp kendini yok yazdır dedi.

Nasıl yani? Ben raporu aile hekimimden aldım.

Hocam aileniz ile görüşün. Bunun için konu açmanıza gerek yoktu. Tabii sizin tercihiniz. Bizim buradan yapacak bir şeyimiz yok. Geçmiş olsun bu arada.

Sağ olun hocam, ama konu çözüldü. Tabii gitmememin sebebi büyük ihtimalle babamın üşengeçliği :D

Son düzenleyen: Moderatör:
Senlik bir durum yok. Olay şu, sen işgöremez raporun olduğu halde okula gitmen yanlış. O rapor senin sağlığın ve dinlenmen için veriliyor. Sorun o rapor varken senin okula gitmen. Yanlış bir şey.
Zaten ben de gitmemek için uğraştım. Ama babamın üşengeçliği sayesinde gitmedim :D

Geri
Yukarı