Okulda atılan iftira için ne yapmalı?

ereneren12

Zeptopat
Daha fazla  
Okulda bana Allah'a inanmıyor diye iftira atıldı ve imam hatibe gidiyorum. Oysa ben böyle bir şeyde söylemedim. Dindar olmasam bile Allah'a inanıyorum ve artık tum okul beni Allah'a inanmadığımı sanıyor. Ne yapmam lazım söyleyin. İnsanlar tarafından dışlanacağım ve belki de dövcekler beni ne yapacağım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ateş olmayan yerden duman çıkmaz demek ki inanmıyormuşsun kardeşim edebinle dayak ye. Ciddi tarafından düşünürsek canım kardeşim insanlar istediklerini der konuşur sen tepki verirsen daha da hoşlarına gidecekleri için daha da uğraşırlar. Bu yaşlarda olur böyle şeyler fazla ciddiye alma 2 güne unutulur.

Okulda bana Allah'a inanmıyor diye iftira atıldı ve imam hatibe gidiyorum. Oysa ben böyle bir şeyde söylemedim. Dindar olmasam bile Allah'a inanıyorum ve artık tum okul beni Allah'a inanmadığımı sanıyor. Ne yapmam lazım söyleyin. İnsanlar tarafından dışlanacağım ve belki de dövcekler beni ne yapacağım.

Sen kendi içinde inanıyorsan başkalarının dediklerini veya tavırlarını umursamamalısın. Çok ileri seviyede bir tepki alıyorsan da büyüklerinin gerekirse ailenin veya okul müdürünün yardımını alarak işleri düzeltebilirsin.

Sen kendi içinde inanıyorsan başkalarının dediklerini veya tavırlarını umursamamalısın. Çok ileri seviyede bir tepki alıyorsan da büyüklerinin gerekirse ailenin veya okul müdürünün yardımını alarak işleri düzeltebilirsin.

Teşekkür ederim.

İmam hatipte ne arıyorsun, nakil aldırabiliyorsan aldır karartma geleceğini.

Zaten yarım dönem var diye ailem sıcak bakmaz bu duruma.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı