Okulda bana mobbing uyguluyorlar

Merhaba arkadaşlar, okulda bana hep mobbing uyguluyorlar başlıkta belirttiğim gibi şimdi bütün sınıf bana karşı mobbing kurmuş resmen bütün sınıf benimle dalga geçiyor ezmeye çalışıyor ilk başta bir tane sevdiğim kız vardı onu ahmaklık edip arkadaşlarıma anlattım. Ve olanlar ondan sonra oldu zaten ilk başta ben bana mobbing uygulayanlarla arkadaştım ve söyledim kızı sevdiğimi onlarda dalga geçtiler filan şaka mı diye ondan sonra dalga geçtiler geçtiler sayilar bayağı arttı ben ve uçuruma geldim hocalara kaç defa söyledim anlamadılar ve sevdiğim kız ise benimle konuşmuyor beni ahmak yerine koyuyor. Ve şimdi ise benim o kızı sevdiğimi bilip ona resmen asılıyorlar derslerimde gittikçe düşmeye başladı mobbingler yüzünden nasıl toparlanır bilmiyorum ama kızın gözünde çok kötü haldeyim zaten dersler de berbatlaşmaya başladı arkadaşımda kalmadı. Depresyona filan girmiş olabilirim. Nasıl düzeltebilirim bu durumları kafaya çok takıyorum yardım edebilirseniz çok sevinirim Technopat ailesi.

Bu durumları okul değiştirmeden çözemezsin bence. Herkes çok takma kafana falan der öyle bir şey yok. Başka okula geç ve tekrar dalga geçilmesine en baştan izin verme. Aynı okulda ne yaparsan yap iş işten geçmiş.

Bu durumları okul değiştirmeden çözemezsin bence. Herkes çok takma kafana falan der öyle bir şey yok. Başka okula geç ve tekrar dalga geçilmesine en baştan izin verme. Aynı okulda ne yaparsan yap iş işten geçmiş.

Evet cidden öyle orası ilkokul değil hemen unutulmuyor. Durum zor ama büyüdükçe değişir ve büyüyünce herkes haddine göre konuşur.

Geri
Yukarı