Okulda çok sıkılmak

Ve sınav senesinde arkadaşınız olmaması sizin yararınıza olur.

Ben şu fikirdeyim arkadaşının olmaması olmasından iyidir fakat bir süre sonra 1 tane bile olmaması sıkıyor.
İllaki sana uygun birileri vardır, insanları iyice tanımadan bilemezsin.
İnsanları tanımama gerek yok. Hepsinin kişilikleri belli hepsi birbirinin kopyası sadece bedenleri farklı.

Sınav senesi daha iyii :D
Tecrübe ile sabit , denendi onaylandı :D
Ben şu fikirdeyim arkadaşının olmaması olmasından iyidir fakat bir süre sonra 1 tane bile olmaması sıkıyor.

İnsanları tanımama gerek yok. Hepsinin kişilikleri belli hepsi birbirinin kopyası sadece bedenleri farklı.
Hem tiplemeleri sevmiyormuşsunuz , hiç uğraşmayın.

Nasıl hocam anlatabilir misiniz?
Daha önce anlatmış olmam lazım. Resmi işler olduğu için tüm ayrıntısıyla anlatamıyorum, daha fazla başım yanar falan.
Forumda arayıp bulabilirsiniz. Bu konu da dağılmamış olur.

Satrancı okuldan çalıyorduk. Yılda bir kere 3-5 gün benim düzenlediğim turnuva dışında kullanılmayan dolusuyla set vardı. Tekini kendi sınıfıma alırdım.
Kitap okuduğunuz için disipline mi götürüldünüz hocam? Ne kadar saçma bi' gerekçe.
Maalesef.

Sınav senen olduğu için çok da arkadaş ortamını umursama fakat 3-5 kişilik bir grup oluşturman senin yararına olur. Unutma, rekabet başarıyı getirir. Can sıkıntısı için de kendine bir hobi bulabilirsin.

Daha önce anlatmış olmam lazım. Resmi işler olduğu için tüm ayrıntısıyla anlatamıyorum, daha fazla başım yanar falan.

Satrancı okuldan çalıyorduk. Yılda bir kere 3-5 gün benim düzenlediğim turnuva dışında kullanılmayan dolusuyla set vardı. Tekini kendi sınıfıma alırdım.

Maalesef.

Hocam sizin döneminiz veya okulunuz kötüymüş. Bizim sınıfta çocuklar telefon ile oyun oynuyorlar sıra altından hocalar görüyor ama bir şey demiyor.

Maalesef.
Sanırım siyasi içerikli ya da sakıncalı görülen bir kitap okudunuz.
Bir öğretmen egosunu tatmin etmek için bu kadar ileri gitmez diye düşünüyorum.(O kadar düşmüşü yoktur ya...)

Yeni konular

Geri
Yukarı