Okulda Dövülmek

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
En iyi çözüm durumu ailene ve okuldaki rehber öğretmenine bildirmek.

@kirlidaginik
Nedense bazıları kendi ülkesini ve insanını aşağılamaktan zevk alıyor, bilmiyorlarmı ki onlarda bu ülkenin insanı ve aşağıladıkları kesimden çok daha aşağılıklar. Sözüm meclisten dışarı.

Bu ülke'de ne yazık ki adalet kavramı asla işlemiyor, baklava çalan 10 yıl içeri de yatarken devleti soyan paşalar gibi yaşıyor. Demek istediğim siyasi değil, tamamen ''adalet'' kavramının sadece zengin isen senin için geçerli olduğunu, sıradan bir vatandaş isen isimden başka bir şey olmadığını söylemek.
Yukarı da arkadaşlar bir çok önemli tavsiyeler de bulunmuş, eğer bunları yapmana rağmen başarısız olursan yakın dövüş kurslarına git, öğren. Kendini geliştir, ama sen de kimseyi dövme kendini de dövdürtme. Eminim hastalığın çok ciddi bir boyuttadır ve yazdıklarımızın senin için etkisiz olduğunu düşünebilirsin, ama ezilme kardeşim. İnan daha fazla yüz bulurlar.

Kucukken 1 sene kadar tekvandoya gitmistim ama sakatlaninca biraktim bidaha gitmedim.bide ben bu hastaligi 3 yildir cekiyorum. Sinir ve stresden dolayi ataklarım dahada fazlalasıyo.benim kimseye sucum gunahım yok ama dustugumuz hallere bak bizim yan dairede bi adam var adam var suana kadar isledigi sucların haddi hesabı yok ama adam elini kolunu sallayarak dolasıyor. Adalet islemiyor gercekten.

Son düzenleyen: Moderatör:
Senin bu hastalık zarar vermekten korkmak filan mı? Sana vurdukların da korkmuyor musun? Evde çalış ve döv. Böyle olmaz ya onlar her gün dövecek sen kılını kıpırdatmadan duracaksın, yok öyle dünya. Ben sadece Polat Alemdar ile dalga geçtiler diye 5 kişiye girmiştim. Tabii sonu hastanede bitti. :)

Senin bu hastalık zarar vermekten korkmak filan mı? Sana vurdukların da korkmuyor musun? Evde çalış ve döv. Böyle olmaz ya onlar her gün dövecek sen kılını kıpırdatmadan duracaksın, yok öyle dünya. Ben sadece Polat Alemdar ile dalga geçtiler diye 5 kişiye girmiştim. Tabii sonu hastanede bitti. :)

Hocam birisinin bana vurmasından korkmuyorum benim birisini oldurucegimden korkuyorum mesela yemek yerken ben hep sonradan tek basima yerim ailecek yemem elimdeki catalla felan evden birini oldururum zarar veririm gibi korku var sürekli. Öyle gucsuz biride degilim ama bu hastalıktan dolayı dovemiyorum iste geçmiste yasadiklarim beni bu hale getirdi daha 14 yasindayim ama sacımdaki beyazlıklar 25 yasındaki abimden daha fazla.

Bence durumu ailene anlat. Daha sonra ailen bütün yöneticiler ile konuşsun. Eğer durum devam eder ise şikayet edin. Bu durumda sessiz kalır isen üzerine gelmeye devam ederler. Bence hemen ailen ile konuş. Geçmiş olsun.

3 Aşamalı Çözüm ve B Planı :
1. Aşama -) Okuldaki sana en yakın öğretmeni bul (babanın arkadaşı falan. ). Dersinize giriyorsa -ki girdiğini umuyorum- derste onları suç üstünde yakalat. AMMA VE LAKİN sakın kavga işine girme daha ilk aşamadayız eğer kavga edersen haksız duruma düşersin.
2. Aşama -) Hoca bunlarla bi konuşurken aynı zaman diliminde bunu babana kesinlikle anlat ! Babanın içi cız eder. Hemen okula gelir.
3. Aşama -) "Rehberlik Servisi'nden " gün al. Hocanla konuş. 3 kişi birden aynı olaya yüklenirse " Vay arkadaş bu olay ciddi ! " diye düşüneceklerdir.

Olmadı mı ?
İşte One-Click-Solver : Abin 25 yaşında ise de ki : Abi beni okulda dövüyorlar hergün dayak yiyip geliyorum ! Abin babandan da hızlı olacaktır. Onları bulduğu yerde et ete dayanacaktır.

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı