Okulda soyundurarak arama yaptırdılar

@Triantfolya konuyu uyandırmış gibi oluyorum ama ne olduğunu anlatabilir misin?
Hiçbirşey olmadı. Armanın sonucundan herkes memnun. Sonuçtan ötürü de aramanın haklı olduğunu söylüyorlar. Kimsenin bi problemi yok. Çıkan kesici aletlerden sigaralardan tütün puf elektronik sigaralardan ötürü bu aramanın zaten gerekli olduğunu söylüyorlar.

Hocam öncelikle sizin kalıbınıza 2 kilo baklava kusayım neden mi çünkü koskoca liseli adamlarsınız (yani en azından gören adam sanar) ancak șu olaya bir kiși çıkıp ta dayı siz ne yapıyorsunuz deyip kaș göz dalmadı mı? İyi ki ben sizin okulda değil mișim büyük olay çıkarırdım okulun gelecek 30 kușağı benim hakkımda efsaneler türetirdi ben normal aramaya laf ediyorum bu eğitimci müsveddeleri sizi soymuș bildiğin ve bir de utanmadan buraya yazmıșsın umarım evladım ileride böyle olmaz ya. Sonra Türkiye neden gelișmiyor bu yapılan büyük suça bile ses çıkarmayacak kadar korkaksınız çünkü lan hiç v for vandetta da mı izlemediniz azıcık devrimci ruhunuz olsun lan azıcık otoriteye karșı gelebilme motivasyonunuz olsun ben utandım sizin yerinize yazdıkça sinirleniyorum sinirlendikçe yazıyorum umarım trolsündür reis ne diyeyim.

Baba olmazsın umarım anarşist adam :d
Konu hakkında hiçbir bilgim yok, hukuçu değilim avukat değilim oturup okul aramalarının usüllerini de, yönetmeliklerini de ezbere bilmiyorum malum çoğu kişi de bilmiyor. Bu tür arama yapılmasının yönetmeliğe uygun olmadığını düşündüm, daha sonrasında internetten arayıp istersen sen de bakabilirsin bu yöntem ve usülleri belirten bir kaynak ta bulamadım sonra buraya sordum belki daha önce böyle arama yapılan vardır sonucu ne olmuş diye bilgilenip ona göre müdür yardımcımla peşin yargıyla konuşmak istedim.

Şiddetin ota taşa çözüm olduğunu düşünen bu kafayla nasıl adım atıyorsun ben hayret ettim bir de bana sormuşsun nasıl utanmadan yazıyosun diye bilgim olmadan kadının suratına bağırıp çağırıp yumruk mu atayım cesaret ve aptallık arasındaki ince çizgiyi bulmanı umuyorum.. V for vendetta izleyip gaza gelip 1812 uvertür bitişiyle Çankaya köşkünü falan patlatma hayallerinden kurtulman dileğiyle. (siyasete bağlamayın parti desteklemek için yazmadım)

Bir de şeyi fark ettim vurgulamamamdan ötürümü yanlış anlaışmasından mı ama, pantolon indirme deyince iç çamaşırın indirildiğini de zannetmişsiniz belirttiğim gibi sadece şüphelendirdiklerinin iç çamaşarılarını aradılar. Genelde pantolonunu indirdiler sadece.

Neyse dediğim gibi geçti bitti. Aramanın sonucundan veliler de okul yönetimi de memnun yapacak bir şey yok.

Son düzenleme:
Hocam neyi bu kadar cinselleştirdiniz vallahi gram anlamadım.
Pantolonlarımızı indirerek arama yaptılar. En son 2-3 yaşında annem beni leğende yıkarken bu kadar hassas yerlerime ellendi. Şüphelendikleri kişileri tuvalet kabinlerinde iç çamaşarılarını da indirdiler.

uiqb4.jpg

Vallahi okul yönetimi beni ikna etti :D

Şöyle düşünün, bir eğitim kurumundasınız veliler buraya çocuklarını bırakıyor. Bu eğitim kurmunun güven ve huzur içinde aksaklık olmadan eğitim vermesi gerekiyor ama öğrenciler kesici aletler, elektronik sigaralar, tütün gibi şeyleri bu eğitim kurmunun içine sokuyor ve hatte bazen kullanıyorlar. Artık mimlenmiş öğrenciler var. Ki o kadar mimlenmişlerki öğretmenler ve idare bile bu kişilerin ismini biliyor.

Bu açıdan bakarsanız arama haklı gibi.

Şüphelendikleri mimlenen kişiler zaten bir sınıfta en fazla 2 kişi çıkıyor bizim sınıfta 1 kişi vardı
İç çamaşırı zorla çıkartılma durumu da şöyle; adın çıkmış zaten artık hoca pantalonunu indirip her yerini kontrol ediyor ve bir şey hissediyor şüpheleniyor sen itiraz ediyorsun yok diye o zaman yapıyorlardı.. zaten söyledim.

Yani buradaki çoğu şey haklı çıkıyor tek garip kalan şey hepimizin hassas yerlerimizin bile aranması.

Buna karşın da aramanın başarısını vurguluyorlar zaten.

Yeni konular

Geri
Yukarı