Okulda E-spor turnuvası oluşturmak

ahmet tglk

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar birkaç arkadaşımla birleşip okulda bir e spor turnuvası başlatmayı düşünüyoruz. Büyük ihtimal tutar diye düşünüyoruz. Valorant, CS:GO, Rainbow 6 Siege ve Rocket League olacak. Sadece bir konuda endişem var. Nasıl yapacağımızı bilmiyorum. Özel maçları nasıl oluşturabiliriz? Tabii ki 2 tane falan da izleyici olacak bunu nasıl halledebiliriz? Rocket League'de az çok biliyorum nasıl halledebileceğimizi ama diğer oyunlarda bilmiyorum. Yardımlarınızı bekiyorum. Şimdiden teşekkürler.

Merhabalar öncelikle şunu belirtmek isterim ki R6 için pek bir şey söyleyemem fakat Valorant içerisinde özel oyun modu bulunmakta ve buradan 5V5+2 izleyici olarak maç yapılabilir CS:GO'da aynı şekilde bir lobi kurup harita seçilip maçlar atılabilir R6 için bir şey söyleyemem.

Merhabalar öncelikle şunu belirtmek isterim ki R6 için pek bir şey söyleyemem fakat Valorant içerisinde özel oyun modu bulunmakta ve buradan 5V5+2 izleyici olarak maç yapılabilir CS:GO'da aynı şekilde bir lobi kurup harita seçilip maçlar atılabilir R6 için bir şey söyleyemem.

Hocam CS:GO oynuyorum ama daha önce yapmadığım için sordum teşekkürler

Yeni konular

Geri
Yukarı