E-spor mu yazılım mı?

yucewalden

Hectopat
Makaleler
1
Kafamda iki meslek var biri e-spor, diğeri yazılım hangisini tercih etmeliyim bilmiyorum. İkisinden de hiç sıkılmıyorum. E-spor için de hevesim var, kararsız kaldım ve size sormak istedim.

Kafamda iki meslek var biri e-spor, diğeri yazılım hangisini tercih etmeliyim bilmiyorum. İkisinden de hiç sıkılmıyorum. E-spor için de hevesim var, kararsız kaldım ve size sormak istedim.

İkisini de yapabilirsiniz hem eğlenirsiniz hem de ek bir geliriniz olur. Ama 1 tane yapacağım derseniz bence e-spor.

Yeteneğin varsa e-spora yönel fakat ona bel bağlama. Yazılımda iyi para var. Kendini öne çıkartırsan tabii. Çok rağbet gördüğü için ileride işsiz bir grup olacak. Ona dahil olma. Rakiplerinden kendini ayır. Bu işte böyle para var. Kimse sıradan bir yazılımcıyı almaz.

Hangisinde iyi olabileceğine inanıyorsan onu seç derim. Yazılım işinde e-spor'a kıyasla şu zamanlar çok para var gibi, özellikle de yurtdışında. Kazanacağın paranın da haddi hesabı yok.

Hangisinde iyi olabileceğine inanıyorsan onu seç derim. Yazılım işinde e-spor'a kıyasla şu zamanlar çok para var gibi, özellikle de yurtdışında. Kazanacağın paranın da haddi hesabı yok.
Ben çok parasında değilim işin ama ikisinde de iyi olduğumu düşünüyorum.

Hangi espor oyunu hocam?Ben de espor düşünüyorum.Fakat ne kadar iyi oynadığına karar vermen gerekiyor.Kendini test etmelisin.

Geri
Yukarı