Okulda gerginlik yaşadım, ne yapmalıyım?

elçii

Hectopat
Daha fazla  
10. sınıftayım. Etrafımdaki sıralardan birinde oturan yakın bir arkadaşım kalemimi sınıfın bir ucuna fırlattı ders içinde, teneffüs olduğunda kalemimi alıp t-shirtını çizdim, o da beni çizdi güldük eğlendik. Az önce bana yarın görüşeceğiz gibi mesajlar attı, sakin olmasını gibi şeyler söyledim ama sanırım kavgaya niyetli, bir de çocuk spor yapıyor ama kilolu ve benden 5-6 cm daha uzun, aynı Kutay Yanık profili yani. Ne yapmalıyım sizce yarın karşısına çıkayım mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
10. sınıftayım. Etrafımdaki sıralardan birinde oturan yakın bir arkadaşım kalemimi sınıfın bir ucuna fırlattı ders içinde, teneffüs olduğunda kalemimi alıp t-shirtını çizdim, o da beni çizdi güldük eğlendik. Az önce bana yarın görüşeceğiz gibi mesajlar attı, sakin olmasını gibi şeyler söyledim ama sanırım kavgaya niyetli, bir de çocuk spor yapıyor ama kilolu ve benden 5-6 cm daha uzun, aynı Kutay Yanık profili yani. Ne yapmalıyım sizce yarın karşısına çıkayım mı?
Hiç yanaşmayın, rehberliğe gidin. Çıkışta girişte sorun olacağını düşünüyorsanız girerken en son çıkarken de müdür veya müdür yardımcısını bekleyip onlara durumu anlatın, birlikte çıkın.

10. sınıftayım. Etrafımdaki sıralardan birinde oturan yakın bir arkadaşım kalemimi sınıfın bir ucuna fırlattı ders içinde, teneffüs olduğunda kalemimi alıp t-shirtını çizdim, o da beni çizdi güldük eğlendik. Az önce bana yarın görüşeceğiz gibi mesajlar attı, sakin olmasını gibi şeyler söyledim ama sanırım kavgaya niyetli, bir de çocuk spor yapıyor ama kilolu ve benden 5-6 cm daha uzun, aynı kutay yanık profili yani. Ne yapmalıyım sizce yarın karşısına çıkayım mı?

Kutay yanık gibi obez ve yağ yığınıysa tekte alırsın kavga etmeye kalkarsa zaten bir şey yapamaz.

Yakın arkadaşlarına haber ver tek gezme bir gün boyunca, muhtemelen bir şey yapmayacaktır zaten. Tek yakalarsada kaçarsın.

Geri
Yukarı