Okulda hiç kavga ettiniz mi?

Pek kavgacı bir tip değilim. Şu ana kadar sadece 2 kez ettim. Biri ilkokul 4, biri de ortaokul 5'di. Anlık sinirlenen biriyim, birini boğuyordum neredeyse, diğerinin üstüne atlamıştım :D Bir de o zamanlar kiloluydum biraz.

İlk okulda çocuğun kafasını süpürge ile yarmıştım
8.sınıfta 5.sınıftaki sınıfıma girmek isterken 20 kişilik 5.sınıf hücumuna uğremıştım ve 3 5 çizikle atlattım.

Daha önce okulda kavga ettiniz mi?
Ben her sene en az 4-5 kavgam oluyor. Sizin nasıl?

Lise 2'ye gidiyorum kolay sinirlenen biri değilim fakat biri kışkırtsın anında yerde dağıtırım bir tanesini anlatayım hafta içi sabah 3.cü tenefüste çocuğun biri gelip artistlik taslamıştı kendisi serserinin teki bana gelip atar yapıyordu en sonunda dayanamadım çocuğun karnına ayağımla bir tekme attım koşarak sınıfına kaçmıştı.🙃

4 ay önceydi. 11. sınıfım. Sınıfımda en yapılı kişi benim. (Kas olarak) Bir gün ders çalışırken yaklaşık 100 kilo olan bir arkadaş hayvan gibi bağırmaya başladı. Ben ona sus dedim. Yanıma gelip susmazsam ne yaparsın felan dedi. Sonra kendimi tutamayıp tüm gücümle bir tokat yapıştırdım. 1-2 saniye şok yaşadı sonra üstüme gelmeye başladı. Bende sıramdan çıkıp ona doğru gitmeye başladım. Aramızda 1 metre felan kala ilk yumruğu attım. Sonra yüzünü göğsüme doğru yasladı kafamdan yakalamaya çalıştı. Ben ise kafasına 5-6 tane yumruk attım. Sonra bir kaç saniye sersemleyip üzerime düştü. Ben 80 kiloyum fakat 100 kilonun altında birazcık canım acıdı açıkçası. Altından çıkıp biraz uzaklaştım. Kendimi tutamayıp yüzüne bir tane tekme attım. Sonra beni tuvalete felan götürdüler. Benim burnumun üstünde hafif bir çizik oluşmuştu. Onun burnu, ağzı kanıyordu. Sonra ki ders top oynarken özür diledi barıştık. Allahtan tam hoca gelmeden kavga olmuştu ki kimsenin haberi olmadı.

Diyarbakır'da yaşıyorum. Sokakta yürürken bile bana laf atanlarla kavga etmişliğim var. :D

İlkokulda 1 ya da 2 kez kavga etmiş olabilirim. Elbette o zamanlar çocuktuk. Ortaokulda kavga ettiğimi hiç hatırlamıyorum. Tartıştıklarım olmuştur da hiç kavga olmadı sanırım. Lisede de hiç kavga etmedim. Üniversitede de hiç kavga etmediğimi söylememe gerek yoktur umarım. Belli bir yaştan sonra insan olgunlaşıyor zaten. Bazı kişilerin biyolojik yaşları büyüse de zihin yaşlarının ilerlemediğini gözlemleyebiliyorsun. O kişilerle bir muhataplığın da olmuyor zaten. Olmaması da iyi bir şey.

Boyu olsa ne olacak bende bugün ettim çocuk geldi oyunun ortasına girdim diye topu çaktı arkamdan gittim üstüne hayırdır aykü deyip ittim hemen gitti abisini çağırdı abisini görsen tek yumrukluk bir şey yapamadı.

Kavga etmeniz sizi havalı veya saygıdeğer bir insan yapmaz haberiniz olsun soruya gelirsek evet ettim.

Yeni konular

Geri
Yukarı