Okulda hiç kavga ettiniz mi?

Bir kere bir çocuk vardi ve bir kiz arkadasimi rahatsiz ediyordu tabii daha 4 sinifiz sonra kiz yururken çocuk itti ve kiz aglamaya basladi ve ben cocga yumruk attim ama daha sonrasi abisi geldi kim vurdu dedi beni gosterdi yanimda mudur vardi sonra olay boylece kapandi.

Daha önce okulda kavga ettiniz mi?
Ben her sene en az 4-5 kavgam oluyor. Sizin nasıl?

En son ilk okulda etmişimdir bir tane çocuk vardı bize (kardeşimle bana) zorbalık yapıyordu sonra sınıf arkadaşlarımız ile plan kurduk çocuk bizim sınıfa girdi yatırdık yere birisi tekme atıyor birisi saçını çekiyor birisi yumruk atıyordu sınıftan bir arkadaşın annesi vardı o ayırdı yoksa o çocuk şu an yaşamıyordu.

Yok hocam abisi geldiginde korkmustum boyu bayağı uzundu sonra mudure soyledim ondan sonrasini hatirlamiyorum.

Ortaokulda ufak tefek şeyler olmuştu, onun dışında hiç etmedim. Gerekirse karşımdaki enayinin gözünde ezik olurum, kavga etmemeye çalışıyorum. Okul çıkışında 15 tane "fİkirTeqE çOcu" ile karşılaşmak istemem.

Yok hocam abisi geldiginde korkmustum boyu bayağı uzundu sonra mudure soyledim ondan sonrasini hatirlamiyorum.

Boyu olsa ne olacak bende bugün ettim çocuk geldi oyunun ortasına girdim diye topu çaktı arkamdan gittim üstüne hayırdır aykü deyip ittim hemen gitti abisini çağırdı abisini görsen tek yumrukluk bir şey yapamadı.

1 defa etmiştim. Anneme küfür edipte çıkışta yanıma gelmişti (tek yaptığım ona yapılan şakaya gülmek) sonra boyun kilidine almaya çalışmıştı bende kafasını tutup tahtaya 3-4 defa vurunca kaçmıştı.

Çok saçma bir şekilde kavgaya karışmıştım ve sonrasında ağır bir intikam almıştım. Onu anlatayım size :D 9. sınıfta arkadaşlarımla şakalaşırken arkadaşıma küfrettim ve rastgele bir çocuk bunu üstüne alınıp "sen hayırdır lan" falan demeye başladı. Sakinliğimi koruyarak ne oldu diye sorarken hocayı görünce Kemal Sunal'daki gibi canım kardeşim deyip gitti. Sonra öğlen arasında yine gelip niye küfrediyorsun bana falan dedi. Ben hala sakin şekilde olayı anlamaya çalışırken bir sağdan bir soldan itelemeye başladılar ve bir baktım 20 kişi olmuşlar. Biz orada 2 kişiydik. Sonra aralarından kısa boylu bir çocuk geldi gözüme yumruğu koydu kaçtı. Bende ilk başta olaydaki herkesi önce polise sonra müdüre verdim ve olaydaki çoğu çocuk uzaklaştırma aldı. Sonra gözüme vuran çocuğu tek başına okulun uzağındaki bir parkta yürürken gördüm ve yüzümü görmemesi için arkasından tekme atıp yere düşürdükten sonra dövdüm ve kaçtım. Benim olduğumu anlamamıştır çünkü çok kavgalıları vardı. Teke tekte ben onu her türlü döverdim çünkü boyu 1.50 falan ve incecik bir çocuk :D

Yeni konular

Geri
Yukarı