Okulda kavga sebebiyle disipline gidince bir şey olur mu?

Sene sonunda silinme oluyor mu yoksa 12. sınıftamı.

Geçen senede kızları şikayet ettim ailem konusta uyarı aldılar sadece sadece bana değil başkalarınada yapıyorlar.

Dönem bitiyor zaten diye bu sene silmeyebilirler ama seneye 11'in sonunda kesin silerler.

Biraz kanamıs ama cok değil bir de kız arkadasına hakaret ettim o sorun cıkarmıs olabilir mi?
Kral rahat ol takma kafaya küfürden felan bişry olmaz ben hocayla birebir kavga ettim birşey olmadı bağrıştık çağrıştık el kol hareketleri hiç bişey olmadı en fazla uzaklaştırma oda siciline geçmez rahat ol

Kral rahat ol takma kafaya küfürden falan bişry olmaz ben hocayla birebir kavga ettim bir şey olmadı bağrıştık çağrıştık el kol hareketleri hiçbir şey olmadı en fazla uzaklaştırma oda siciline geçmez rahat ol.

Müdür geçecek demis babama beni korkutan o o sicil olayında devlet işlerinde sorun çıkıyormuş.

Müdür geçecek demis babama beni korkutan o o sicil olayında devlet işlerinde sorun çıkıyormuş.

Siliniyor dedim ya kardeşim herhangi bir sorun çıkartmaz sana.
Sene sonunda disiplin kurulu toplanıp seni çağıracak düşünüp cezanı kaldıracaklar.

İşlerse çıkartıyor devlet dairelerinde.

O kız alıngan ise olay çıkartması olmazsa olmazdır.
Hocam gerçekten çok garip kızlar var. Daha bugün birisine dalacaktım. Böyle bir saygısızlık, edepsizlik, terbiyesizlik görmedim.

Arkadaşım, affedersin de sen manyak mısın? Ne diye futbol takımı uğruna elin kızını darp ediyorsun, bu yaşta ne biçim bir kafa bu #@$?

Yeni konular

Geri
Yukarı