Okulda kıyafet zorunluluğu

WolreaG

Hectopat
Makaleler
3
Yer
İzmir/Urla
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
GT 730, 8 GB RAM, i5-4590
Arkadaşlar okulumuz bu hafta bir uyarı yaptı "2 kez ya pantalon ya da tişört+sweat gelmezse tutanak tutulur" dedi. Ve 5 gün hiç yıkanmamış pantalon sweat ve tişört olmaz arkadaşlar. Kirli yerler var her yerde ve terliyoruz, en azından ben terliyorum. Ter kokması ya da kirli olmasına dayanamam 5 gün. Siyah bir pantalonum var okul pantalonu renginde, bunu bile giymeme izin verilmiyor. Müdüre ne demem lazım, ailemin ne yazması lazım? Üst işi halledilir tişört ya da sweat ikisinden birisi ile fakat pantolon sorun.

Çoğu okul aynı aynı renkte eşofman giyersen kızmalarını anlarımda aynı maldan aynı renkten olunca neden kızarlar anlamış değilim.

Arkadaşlar okulumuz bu hafta bir uyarı yaptı "2 kez ya pantalon ya da tişört+sweat gelmezse tutanak tutulur" dedi. Ve 5 gün hiç yıkanmamış pantalon sweat ve tişört olmaz arkadaşlar. Kirli yerler var her yerde ve terliyoruz, en azından ben terliyorum. Ter kokması ya da kirli olmasına dayanamam 5 gün. Siyah bir pantalonum var okul pantalonu renginde, bunu bile giymeme izin verilmiyor. Müdüre ne demem lazım, ailemin ne yazması lazım? Üst işi halledilir tişört ya da sweat ikisinden birisi ile fakat pantolon sorun.

Ben tek pantolon ve tek üst ile 5 gün giyebiliyordum hocam sizin takıntınızın olması lazım. Okuldan geldikten sonra askılayıp kapı koluna assanız sabah kupkuru oluyor en kötü parfüm sıkarsınız.

Sık terleyen biri olarak 2 eşofmanım var, üstü değişmiyorum.

Tutanak öyle kolay kolay yemezsin merak etme, velinle okula gitmeyi dene istersen.

Geri
Yukarı