Okulda kötü iltifatlar almak

Ciddi değilsiniz demiyorum, belki gerçekten cansız görünüyor olabilirsiniz fakat onlara karşı veya genel olarak arkadaşlarınızdan daha ciddi davranın ki kendilerinde size bu tarz sözler söyleyecek hakkı bulamasınlar.

Genellikle ağır başlıyımdır şakalara pek gülmem ciddiyimdir. Yarın bir tık fırlama gibi davranayım bakalım ne yapacaklar.
Ben olsam kafayı geçirirdim onlara sağlam bir.

Geneli kızlar olduğu için ve müdüre kafa atamam :D
Okurken yerin dibine girdim.
Yasal olmaması gerek böyle şeylerin, nasıl bu kadar kırıcı oluyor ki insanlar?

Bilmiyorum dostum. Bu arada elime daha alkol şişesini almadım bile.

Genellikle ağır başlıyımdır şakalara pek gülmem ciddiyimdir. Yarın bir tık fırlama gibi davranayım bakalım ne yapacaklar.
Bir yandan da onlar size kes vb, şeyler söylerse bakıp onların boş konuştuğunu veya saçma konuştuğunu ima edercesine gülün sonra göz devirin. Eğer biraz olsun utanırlarsa birdaha yapmayacaklardır, ha oldu da yaparlarsa boşverin gitsin hocam onlara laf anlatılmaz.

O koltuklara oturan, tek icraatleri öğrencilerin moralini bozmaları olan, asıl kendilerine çeki düzen vermeyen, öz eleştiri yapmayan bencil varlıklar yüzünden yerine geceleğe umutla bakan, öğrencilere ve insanlara değer verip seven, ırkçılık yapmayan, tembel - çalışkan öğrenci ayrımı yapmayan bir müdür gelemediği için hayata karşı tek bir umudum bile yok. Umarım en doğru yola ulaşırsın dostum. Kim ne derse desin, sen özelsin. Kendine dikkat et değerli dostum.

Ah hocam bende benzeri durumlara maruz kalıyorum :( öğretmen geliyor sebepsiz yere şeref yoksunu diyor. Arkadaş dediğim şahıslar ise mülteci, Afgan'lı, Afrika'lı gibi kelimeler kullanıyorlar. Sırf Kürt olduğum için ama bugün dayanamadım birine saldırdım sınıf içinde.

Belki biraz daha canlı gözükmeye çalışabilirsin. Ama her an canlı olacaksın diye de bir şey yok tabii ki, onlara karşı biraz daha ciddi bir duruş sergiler ve görmezden gelirsen belki kurtulabillirsin. Bazı insanlara bir şey anlatmak çok zor gerçekten.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Dinlemekte özgürsün...

Yeni konular

Geri
Yukarı