Okulda saç uzatmak

Kimse kimsenin kişisel yönüne karışamaz ben olsam karşı çıkardım sen kimsin şimdi. İstediğin gibi uzat bir Allah'ın kulu bir şey diyemez.

Kimse kimsenin kişisel yönüne karışamaz ben olsam karşı çıkardım sen kimsin şimdi. İstediğin gibi uzat bir Allah'ın kulu bir şey diyemez.
Zaten uzatıyorum hocalar yakıştığını da söylüyor fakat müdür ve yardımcılar her sabah kontrol bile yapıyor.Sivil gelsem veya saçımda boya olsa yine anlarım da saçımın uzunluğunun eğitime bir etkisi yok.Neler olur bilmiyorum bakacağız

Ailenin saçına karşı olması ayrı, okulun hakkı olmadığı halde karışması ayrı. Sen yine de önce ailene söyle onların haberi olmadan iş yapma. 18 yaşına gelinceye kadar velin onlar. Yardımcı olmazlarsa ya da takmazlarsa ilçe milli eğitime, onlar yardımcı olmazsa il milli eğitime onlar da olmazsa direkt milli eğitim bakanlığına şikayet edebilirsin. Yine sonuç alamazsan CİMER'e.

bana da diyorlar tamam hocam kesicem diyip geçiyorum birgün derste bağlamıştım ve müdür geldiğinde unutmuştum sınıfın içinde 5 dk aşağılayıp fırça attı tm de geç hiçbir şey yapamıyorlar salla.

Yeni konular

Geri
Yukarı