Okulda sigara paketi bulundurmak yasak mı?

UltraViolent

Hectopat
Yer
Adana
Daha fazla  
Bugün okulda herkes telefona bakıyor diye tüm sınıfın telefonları topladılar. Sonra çanta aranacak dendi, ben de paketi sıra altına koydum. Bütün sınıf gördü, bayağı da bir dalga geçtiler. Sonra annemi aradım ve okuldan çıkmak istedim, şimdi otobüsteyim eve gidiyorum. Sizce ceza alır mıyım? İspiyonlamaya çalışacak 4-5 kişi kesin çıkacak çünkü. Herhangi bir hoca görmedi ama.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bugün okulda herkes telefona bakıyor diye tüm sınıfın telefonları topladılar. Sonra çanta aranacak dendi, ben de paketi sıra altına koydum. Bütün sınıf gördü, bayağı da bir dalga geçtiler. Sonra annemi aradım ve okuldan çıkmak istedim, şimdi otobüsteyim eve gidiyorum. Sizce ceza alır mıyım? İspiyonlamaya çalışacak 4-5 kişi kesin çıkacak çünkü. Herhangi bir hoca görmedi ama.
Tabii ki yasak. Ne tarz bir lisede okuyorsunuz?

Evet sigara paketi bulundurmak yasak. Fakat üstünde bulunmadı ise ve arkadaşlarının fotoğraflı kanıtı yoksa çok dert olacağını sanmam.

o anda hoca yakalamadıysa onların dediği laftan öte geçmez. Ha videonu falan çektilerse yersin cezanı.

O anda hoca yakalamadıysa onların dediği laftan öte geçmez. Ha videonu falan çektilerse yersin cezanı.

Hocam yukarıda bahsettiğim gibi kanıt yoksa sıkıntı yok. Ama okulda tütün mamulleri yanıcı madde kesici delici şeyleri taşımayın başınız ağrır. İki hava atacağız diye siciliniz yıpranmasın.

Hocam yukarıda bahsettiğim gibi kanıt yoksa sıkıntı yok. Ama okulda tütün mamulleri yanıcı madde kesici delici şeyleri taşımayın başınız ağrır. İki hava atacağız diye siciliniz yıpranmasın.
benim tütün, alkol vb. işim olmaz zaten hocam konu sahibinin sorunu bunlar.

Serbest istersen yanında bira falanda götür arkadaşlarınla içersiniz.
hatta müdüre de ikram et.

Benim tütün, alkol vb. işim olmaz zaten hocam konu sahibinin sorunu bunlar.

Hatta müdüre de ikram et.

Hocam sizin olmadığınızı yayınladıktan sonra fark ettim kusuruma bakmayınız. Hem arkadaşı biraz daha bilgilendirmiş olduğumu düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı