Okulda sigara paketi bulundurmak yasak mı?

Tütün ve tütün ürünleri sağlığınıza kesinlikle zararlıdır. Okulda bulundurmak kesinlikle yasak. Bir öğretmen ya da yetkili sizin üzerinizde bulmadıkça sizi suçlayamaz ya da işlem yapamaz. İstedikleri kadar ispiyonlasınlar tek yapacağınız şey hayır demek.

Dalga geçiyorum dostum. Sadece sigara içen bazı kesimin lisede havalı olduğunu zannetmesiyle ilgili...

Biliyorum hocam çok saçma bir şey havalı olmak bir şeyler başarmaktan geçiyor ciğerlerinizin kullanım ömürünü azaltmaktan değil.

Dalga geçiyorum dostum. Sadece sigara içen bazı kesimin lisede havalı olduğunu zannetmesiyle ilgili...
1 fırt alıyor aldığı gibi 2 dk. öksürüyor o sırada zaten sigara iyice azalıyor sonra hızlı bir fırt daha ve atıyor 2 dk. yine öksürüyor kısacası hem içemiyor hem havalı olduğunu sigara içmenin onların ağzıyla cool olduğunu sanıyor hem de yemek parası çöp oluyor valla aptallık.

Tütün ve tütün ürünleri sağlığınıza kesinlikle zararlıdır. Okulda bulundurmak kesinlikle yasak. Bir öğretmen ya da yetkili sizin üzerinizde bulmadıkça sizi suçlayamaz ya da işlem yapamaz. İstedikleri kadar ispiyonlasınlar tek yapacağınız şey hayır demek.
Tüm sınıf gördü ama. Bir şey olmaz mı?

1 fırt alıyor aldığı gibi 2 dakika öksürüyor o sırada zaten sigara iyice azalıyor sonra hızlı bir fırt daha ve atıyor 2 dakika yine öksürüyor kısacası hem içemiyor hem havalı olduğunu sigara içmenin onların ağzıyla cool olduğunu sanıyor hem de yemek parası çöp oluyor vallahi aptallık.

Parayı boş verin hocam 2 adım merdivenden sonra makattan nefes sirkülasyonu başlıyor.

1 fırt alıyor aldığı gibi 2 dk. öksürüyor o sırada zaten sigara iyice azalıyor sonra hızlı bir fırt daha ve atıyor 2 dk. yine öksürüyor kısacası hem içemiyor hem havalı olduğunu sigara içmenin onların ağzıyla cool olduğunu sanıyor hem de yemek parası çöp oluyor valla aptallık.
Cool olduğunu kesinlikle düşünmüyorum. 2 sene önce bazı ailevi durumlardan sonra başlamıştım. Bırakamıyorum.

Geri
Yukarı