Okulda sigara paketi bulundurmak yasak mı?

Kendileri durmadan elektronik sigara içen tipler hocam. Benim elimin ayağımın tutuşmasıyla dalga geçtiler sadece.

O zaman bir şey demezler. Çünkü intikam almaya çalışabileceğini düşünürler. Çok takmayın bakın eğlencenize ve sigarayı acil bırakın.

Cool olduğunu kesinlikle düşünmüyorum. 2 sene önce bazı ailevi durumlardan sonra başlamıştım. Bırakamıyorum.

O yalan işte tamamen senin iraden ile alakalı. İçsem ben içerdim elimin altında en kaliteli mal var aman işte aile sıkıntısı, sevgili cart curt boş kimseyi derdinden ötürü küçümsemiyorum ama dert yüzünden sigara alkol içtim diyeni sevmem. En basitinden ben örneğim buna nefret ederim sadece kokusundan bile. Tütüne alkole başlaman tamamen senin iraden ile alakalı bir durum.

Ceza yersin. Sıra senin sıran bundan daha iyi kanıt mı olur? Bir de kamera çekimi yoksa sorun olmaz demişsiniz de O zaman Okul yönetimi hiç arama yapmasın. Ne de olsa bulduğu şey için kamera kaydı yok diye ceza kesemez. O sırada kim otuyorsa sorumlu olur. Cezası olan bir eylem gerçekleştiriyorsan bi zahmet sonuçlarına da katlanacaksınız. Okula sigara paketi getirmek nedir?

Yasak. Gereksiz bir konu olmuş.
Tamam.

Ceza yersin. Sıra senin sıran bundan daha iyi kanıt mı olur? Bir de kamera çekimi yoksa sorun olmaz demişsiniz de O zaman Okul yönetimi hiç arama yapmasın. Ne de olsa bulduğu şey için kamera kaydı yok diye ceza kesemez. O sırada kim otuyorsa sorumlu olur. Cezası olan bir eylem gerçekleştiriyorsan bi zahmet sonuçlarına da katlanacaksınız. Okula sigara paketi getirmek nedir?
Hiçbir hoca görmedi. Sıramda da kalmadı geri aldım şu an bende.

Özel okul olduğu için pek bir şey çıkacağını zannetmiyorum.

Ceza yersin. Sıra senin sıran bundan daha iyi kanıt mı olur? Bir de kamera çekimi yoksa sorun olmaz demişsiniz de o zaman okul yönetimi hiç arama yapmasın. Ne de olsa bulduğu şey için kamera kaydı yok diye ceza kesemez. O sırada kim otuyorsa sorumlu olur. Cezası olan bir eylem gerçekleştiriyorsan bir zahmet sonuçlarına da katlanacaksınız. Okula sigara paketi getirmek nedir?

Hocam paket bulunmamış. Bulunsa zaten o anda ceza alır. Birazcık sakin olmanızı ve bir şeye yorum yapmadan önce 2 kere okumanızı tavsiye ederim.

Geri
Yukarı