Okulda sigara paketi bulundurmak yasak mı?

Anladık sigara içiyor arkadaş ta ben lisedeyken 12.sınıfta çantamda sigara paketi yerine roman vardı.
O zamanın müdür yardımcısı İbrahim Sarıarslan hocamızdı.
Bütün sınıfı komple aradılar sıra benim çantama gelmişti ki; adam baktı tek kelime helal olsun sana Alptekin demişti bana dönerek.

O zaman tamam. Ben sıranın altında kaldı sandım. O vakit ispiyonlayanların dedikleri önemli olmaz. Ama yine de hocalar seni çağırır ve seni sorgular.

Şimdi de müdür yardımcısını aradım devamsızlık sorgulatmak için. Bana herhangi bir şey sormadı ve gayet sakindi.

Anladık sigara içiyor arkadaş ta ben lisedeyken 12.sınıfta çantamda sigara paketi yerine roman vardı.
O zamanın müdür yardımcısı İbrahim Sarıarslan hocamızdı.
Bütün sınıfı komple aradılar sıra benim çantama gelmişti ki; adam baktı tek kelime helal olsun sana Alptekin demişti bana dönerek.
Kanka sen troll hesap falan mısın?

Hocam paket bulunmamış. Bulunsa zaten o anda ceza alır. Birazcık sakin olmanızı ve bir şeye yorum yapmadan önce 2 kere okumanızı tavsiye ederim.
Sen benim sinirli halimi gördün de mi sakin olmam gerektiğini söylüyorsun. Ben gayet sakinim. Yorum yapmadan önce değil 2 kaç defa okudum. Konu açık bir şekilde yazılmamış. Sıranın altından sigara paketini aldım mı yazıyor? Arama esnasında belki paket sıranın altında kaldı ve herkesi dışarı çıkarıp aramayı öyle yaptılar. Biz nereden bileceğiz? Ama şimdi daha açık bir şekilde yazıldı ve durum daha net anlaşıldı.

Şimdi de müdür yardımcısını aradım devamsızlık sorgulatmak için. Bana herhangi bir şey sormadı ve gayet sakindi.

Kanka sen troll hesap falan mısın?
O zaman kimse ispiyonlamamış. Daha da kurcalama ve stress yapma. Hiç bir şey olmamış gibi takıl ve sigarayı da okula götürme

Yeni konular

Geri
Yukarı