Okulda tehdit ediliyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hocam artık şunu bir kabullenelim. Her iki tarafta da suç var. Konu sahibi kıza niye bunu giydin şeklinde sütyen giyseydin diye söyleyemez toplumda bu bana göre aşırıya kaçan ayıp bir şeydir. Kızda bütün okulu organize edip çocuğu pataklayamaz onun yerine hocaya söyleyebilir.

Hocam şaka mayetinde espri yapmış arkadaş ortamında dönen esprilerden kızda ciddiye almış.

@kino müslüman değilim ben, buna rağmen dinlerin tümüne saygı duyuyorum. Burası laik bir ülke çünkü. Müslümanlar da kimseye karışamaz ben de.

Söylediğin şeyleri doğru buluyorum falan demiyorum sadece tehdit olayına yorum yapacağım. Geç açığa kendi başına çalış, böyle okuldan sana fayda gelmez zaten. Maddi durumun yeterliyse dershaneye gidersin konuları halledersin. Bu tiplerin gururuna yedirebildiği bir şey yok emin ol. Yapmanı kesinlikle tavsiye etmiyorum ve özendirmiyorum ama sadece örnek veriyorum sen bunlara silah çekip korkutsan bile (yapmamalısın) bunlar da sana aynısını yapacaklar yani. O yüzden ne kaba kuvvet çözüm ne de başka bir şey. Tek çözüm açığa geçmek ya da nakil aldırmak. Böyle bir okul ortamının sana hiçbir faydası olmayacağı gibi sigara, alkol, uyuşturucu gibi alışkanlıklara bulaşmana vesile olur. Nötr bile değil yani tamamen negatif.

Tayt dediğimiz giysi, erotik bir giysi mi? Cinselliğin sembolü mü, ya da alakalı mı? Değil.

Eşofman gibi, spor için uygun, sadece daha dar ve vücut hatlarını öne çıkartan bir giysi. Ortada yazık diyecek bir durum yok.

Tayt giyen kadınları, kızları görünce bacak aranızda füzyon başlıyorsa bakmayın. Bakmadan duramıyorum derseniz de bir zahmet oyun gözünüzü.

Lafım şahsınıza değildir.
Hocam giysi evet ama okulda giyilmesi ve çoğu okul görevlilerinin buna karşı gelmemesi çok saçma. Herkes istediğini giyebilir ona lafım yok.

Ama okulda okul kıyafeti giyilmesi gerek. Sonuçta bir kural (gerçi eskisi gibi takan yok). Yoksa işe giden, şirkette çalışan bir kadın tayt giyse kimse hoş karşılamaz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı