Okulda tehdit ediliyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Keşke onlar da bunu anlasalar. Şiddete başvurabilirdim şimdiye kadar. Dayımın atölyesinde en az 50 kişi çalışıyordur tek aramayla çağırıp o çocukları orada sakat bırakabilirdim. Bunu istemiyorum.
Dostum kusura bakma ama o atölyede ne üzerine çalışıyorlar? Mahkum mu yetiştiriyorlar? 40-50 yaşında ki adamlar toplanıp 15-16 yaşında ki çocukları mı dövermiş. dayak yemekten korkuyorsan kimseye salça olmayacaksın. Kimsenin ne giyindiği seni alakadar etmez. İsteyen istediği ile yatar kalkar. Sana yapılan durum moralini bozduysa sende tepkini zamanında göstermeliydin.

Dediğim gibi. Bir daha karışırlarsa öyle yapacağım.
Ben olsam çoktan ws atıp tertemiz dayağımı yemiştim şimdiye. Konuya falan gerek yok bam bam bam. Millet akıllı tabi dayak yememek için konu açıp akıl danışıyor. Biz lise zamanında turuncu forum sitesinde konu açıp, cevap alana kadar 3 kere falan ws atıyoduk.

Keşke onlar da bunu anlasalar. Şiddete başvurabilirdim şimdiye kadar. Dayımın atölyesinde en az 50 kişi çalışıyordur tek aramayla çağırıp o çocukları orada sakat bırakabilirdim. Bunu istemiyorum.
Hocam arayın dayınızı 50 kişi okula basmaya gelsin(mümkünse 13 adet siyah passat ile gelsinler.) ve racon kessin. Böyle yaparsanız onların gözü korkar ve olay çözülür.

Elraenn'e mesaj atma zamanı gelmiş. (!)

Şaka bir yana polis çağırın.

Dostum kusura bakma ama o atölyede ne üzerine çalışıyorlar? Mahkum mu yetiştiriyorlar? 40-50 yaşında ki adamlar toplanıp 15-16 yaşında ki çocukları mı dövermiş. dayak yemekten korkuyorsan kimseye salça olmayacaksın. Kimsenin ne giyindiği seni alakadar etmez. İsteyen istediği ile yatar kalkar. Sana yapılan durum moralini bozduysa sende tepkini zamanında göstermeliydin.
Genç insanlar çalışıyor. İsteyen istediği ile yatar kalkar banane. Ama ufak bir şakadan dolayı tehdit etmesi normal değil.

Seni tehdit etmeleri normal. Kalkıp da bir kıza giydiği kıyafet sebebiyle "sütyenle" gelseydin diyemezsin, dersen dayak, tehdit yemen içten bile değil. Senin yaptığın doğrudan tacize giriyor, bu

Polise giderken yaptıklarını da anlat, nasıl taciz ettiğini falan.
Taciz?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı