Okulda yapmadığım şeyden dolayı tutanak yazılacak

alonewolff

Centipat
Makaleler
2
Yer
Mersin
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Selam, ben size okulda yaşadığım bir olayı anlatacağım. Öncelikle sınıfta bazı kızlar beni (hiçbir şey yapmamama rağmen) bazı cinsel içerikli hareketlerde bulunuyorum diye hocaya şikayet etti, çok şükür atlattım. Ama bugün bir tane kız herkesle konuşuyordu beni şikayet etmeleri için. Ve hocaya beni şikayet ettiler ben hiçbir şey yapmadığım halde günah keçisi ilan edildim ve hoca da kanıt olmasına gerek yok şahitle birlikte tutanak yazacağım diyor. Böyle bir şey yapabilir mi? Ne yapmam gerek yardımcı olur musunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yani tutanağa imza atmayın. Eğer sınıfta çoğunluk sizin suçsuz olduğunuzu biliyorsa onlarda gelebilir sizle biz öyle yapmıştık.

Yani tutanağa imza atmayın. Eğer sınıfta çoğunluk sizin suçsuz olduğunuzu biliyorsa onlarda gelebilir sizle biz öyle yapmıştık.
Ama çoğu kişi bana karşı kanıt olmadan bir şey yapabilir mi?

10-15 kişi falan bana karşı diğerleri de görmedim bilmiyorum falan diyor 2-3 kişi falan arkadaşım sadece

İmza atmazsam ne olur peki bilginiz var mı? Zorla mı attırıyorlar?

İmza atmazsanız veliniz aranır velinizle görüşülür diye biliyorum ama emin değilim. Söyle yapabilirsiniz veliniz okula gelip müdürle yada yardımcıyla konuşabilir.

İmza atmazsanız veliniz aranır velinizle görüşülür diye biliyorum ama emin değilim. Söyle yapabilirsiniz veliniz okula gelip müdürle yada yardımcıyla konuşabilir.
İyi o zaman teşekkür ederim gideceğim okulları, sicilimi falan etkilemez değil mi öyle bir şey olursa.

Ama çoğu kişi bana karşı kanıt olmadan bir şey yapabilir mi?
knk salla gitsin biz toplu 25 erkek tutanak yedik müdürün odasında tokatlandık ailemize rezil olduk sırf uzun eşşek oynadık diye bunun da sebebi cinsel hareket olarak gören kızlardı senin hayatına etki etmiyecek saçmalıklar bunlar asla kabul etme sana atılanları ve iftira atmalarının nedeniyle alakalı yalan bile söyle şu kız benden bunu istedi yapmadım diye fln insanları ınandır onlar yalan söylediyse sende söyle

Selam, ben size okulda yaşadığım bir olayı anlatacağım. Öncelikle sınıfta bazı kızlar beni (hiçbir şey yapmamama rağmen) bazı cinsel içerikli hareketlerde bulunuyorum diye hocaya şikayet etti, çok şükür atlattım. Ama bugün bir tane kız herkesle konuşuyordu beni şikayet etmeleri için. Ve hocaya beni şikayet ettiler ben hiçbir şey yapmadığım halde günah keçisi ilan edildim ve hoca da kanıt olmasına gerek yok şahitle birlikte tutanak yazacağım diyor. Böyle bir şey yapabilir mi? Ne yapmam gerek yardımcı olur musunuz?

Hocam ben de böyle sınıflara düşmüştüm. Allah yardımcınız olsun. Sınıfınız sanırsam sizi pek sevmiyor. Olayı anlat ve yanlış olduğunu söyle.

Yeni konular

Geri
Yukarı