Okulda yaşadığınız en ilginç olay nedir?

1kedi7beni

Centipat
Daha fazla  
Ben bunu gözlerimle gördüm. Klasik Anadolu lisesi olayı, buraya yazamayacağım için video bıraktım. Evet gerçekten bu oldu bizim okulda. Sizinkiler neler?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ben bunu gözlerimle gördüm. Klasik Anadolu lisesi olayı, buraya yazamayacağım için video bıraktım. Evet gerçekten bu oldu bizim okulda. Sizinkiler neler?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Benim de yaşadığım ilginç olaylar var ama o kişilerin psikolojik ve özel sıkıntılarından dolayı yazmak istemiyorum.

Okulun tuvaletindeki tavanda neredeyse 3 avuç dışkı olması ve oraya yapışması.
O kadarda absürt değil, Bizim okulda el yıkanılan yere biri eliyle dışkısını koymuştu :D

Ya ben müdür falan olsam heralde ugraşıp bula bilirim o kişiyi ya aşırı uyuz bir şey, +40 Yaş üstündeki çalışan (hademe) adama yaptırdıkları şey benim zoruma gidiyor, Alakam olmamasına rağmen

O kadar da absürt değil, bizim okulda el yıkanılan yere biri eliyle dışkısını koymuştu :D

Ya ben müdür falan olsam herhalde ugraşıp bulabilirim o kişiyi ya aşırı uyuz bir şey, +40 yaş üstündeki çalışan (hademe) adama yaptırdıkları şey benim zoruma gidiyor, alakam olmamasına rağmen.

Hocam benim dediğimi de eli ile tavana atması gerek yoksa olmaz.

Ortaokulda arkadaşımın midesinde bir sıkıntı vardı, dün gece çok fazla baharatlı yemek tüketmiş sanırım. Dersteyken o malum olay gerçekleşti, anladınız muhtemelen. Arkadaş hemen hocadan izin alıp lavaboya koştu ve ders sonuna kadar gelmedi (yaklaşık 20 dakika kadar). O gün Cuma günüydü ve son dersti, ders bitiminde istiklal marşı sırasına indik. İstiklal Marşından önce öğrencilerin toplanmasını falan bekliyorduk, müdür mikrofon ayarı falan yapıyordu konuşma yapacaktı sanırım.

Arkadaş birkaç dakika sonra geldi, gözü kıpkırmızıydı. En arka sıraya geçti, yanımdan geçerken berbat bir koku geldiğini hatırlıyorum. İstemsizce gülmüştüm, yaşadığım en ilginç ve komik olay buydu.

Geri
Yukarı