Yaşadığınız en üzücü olay nedir?

Ne yaptınız ki?
1 sene önce bir törende bir kıza çok yakın durmuşum marş okunurken yanlışlıkla. Şimdi de havadan sudan sebeplerle bir şeyler diyor herkes. O an dalıp gitmişim, bir şeyler düşünüyorum, "kıza mı bakıyorsun, kime bakıyorsun" falan. Büyük şehirden küçük şehire taşınmamalıydım en başında ama işte. 🙃 Şimdi bu kara cahillerle uğraşmak zorundayım.

Okul yüzünden takılmayın hocam ben de imam hatip okudum, İHA yazılımları ve Swift üzerine çalıştım yıllarca. Felsefe ve bilimi öyle seviyordum ki sabaha kadar kitap okuyordum. Kültürel birikim okul ile ilgili değil, entite ile ilgilidir.
Doğruyu söylemek gerekirse ben çok çalışkan bir insan değilim. Fakat bilgisayar ile tasarım işlerine merakım var.

1 sene önce bir törende bir kıza çok yakın durmuşum marş okunurken yanlışlıkla. Şimdi de havadan sudan sebeplerle bir şeyler diyor herkes. O an dalıp gitmişim, bir şeyler düşünüyorum, "kıza mı bakıyorsun, kime bakıyorsun" falan. Büyük şehirden küçük şehire taşınmamalıydım en başında ama işte. 🙃 Şimdi bu kara cahillerle uğraşmak zorundayım.
Biraz komik olmuş.

Hocam bende değilim. Aksine iyi bir insan olduğumu düşünüyorum. Eminim siz de iyi bir insansınızdır. Okulda yargılayan kişiler yok. Ama çevremde teknik lisesine gittiğimi söyleyince garip garip bakan insanların olması sinir bozucu.

Normal seni doğal olarak "geri zekalı" sanıyorlardır. Takma gerçek olduğun kişi değil o.

Ortaokulda babam Almanya'dan çok güzel bir Nike eşofman takımı getirmişti. Türkiye'de bile yoktu. Okula giderken onu giymiştim. Obez bir (erkek) ingilizce hocası pijamayla mı geldin? deyip gülmüştü, sonrasında herkes dalga geçmişti.

Okulun sonlarında da hocanın dersi mi boştu işi mi çıkmıştı okuldan çıkıp arabasına yürüyordu. Ben de pencereden görmüştüm onu. O***** Çocuğu Obez (İsmi). Sonrasında soruşturma başlatmışlardı bir şey bulamadılar.

Ortaokulda babam Almanya'dan çok güzel bir Nike eşofman takımı getirmişti. Türkiye'de bile yoktu. Okula giderken onu giymiştim. Obez bir (erkek) İngilizce hocası pijamayla mı geldin? Deyip gülmüştü, sonrasında herkes dalga geçmişti.

Okulun sonlarında da hocanın dersi mi boştu işi mi çıkmıştı okuldan çıkıp arabasına yürüyordu. Ben de pencereden görmüştüm onu. O***** Çocuğu Obez (İsmi). Sonrasında soruşturma başlatmışlardı bir şey bulamadılar.

Bence güzel olmuş. İntikam da alınmış oldu.

Geri
Yukarı