Yaşadığınız en paranormal olay nedir?

Benim bir korkutuğum yer var oda şu: Dedem bağırsak kanseriydi işte dedem vefat bir gün önce ben rüyamda dedemi böyle beyaz ışıklı bir yerde görmüştüm yanında dedemin kardeşi vardı oda dedemden vefat ettikten 1 hafta sonra öldü işte sanki önceden bilmiş gibi hisediyordum hem korkuyorudum çünkü bende oradayım yani bu da benim ölceğimi gösteriyor muydu rüyalar sahte miydi çok korkutuğum anlardan biri. Hadi bende anı bitmez bir tane daha anlatıyorum:
Gece yatmadan önce korku filmi izliyordu babam bende izliyordum o zaman 1.sınıftım işte neyse filmi izledik uyuduk bir anda ben uyandım karşımdaki duvarda yeşil korku filmindeki yaratık vardı ben bir çığlık atarak koştum annemler direkt uyanmıştı bende duvardan korkma travması oluşturan bir şeylerdendi bu kadar saçma gelebilir ama gerçekten yaşadım bunları belki size komikde gelebilir komik rüyalarda oldu ama anlatmayıyım bir saat sürmesin, ama şu an görsem yaratığa bıçak filan çekerdim vs atardık işte.

Her rüyamda evin koridorunun başında oluyordum ve evin koridorunun diğer başındada siyah küçük bir çocuk vardı çok hızlı şekilde bana koşmaya başlıyordu çocuk yanıma geldiğinde uyanıyordum her rüyamda, bu rüyayı görürken uyurken bağırıyormuşum 1 2 ay boyunca aynı rüyayı gördüm hep.

Yaklaşık 6-7 yıldır aynı evde yaşıyoruz, sabahları ve geceleri belirli saatlerde belli garip çıtırdama sesleri geliyor, ses kasarak nereden geldiğini duyabiliyorum hep sol taraftan geliyor alıştım artık açıkçası. 😎

2 hafta önce Gecenin beşinde biri "Şşt Şşt" diye seslendi. Hala kim olduğunu veya ne çeşit bir şey olduğunu çözemedim. Bugünde çok garip bir şekilde evden ağız şapırdatma sesi geliyor. Korkuyorum bir tık.:/

Geri
Yukarı