Okulda zorbalık ve iftiraya uğradım

3563yunus

Centipat
Daha fazla  
İyi günler. Cevremde iyi insan olarak sevilen biriyim bugün hiçbir şey yokken okuldan bir çocuk sana tav oluyorum neden buradan geciyorsun diyerek bana saldırdı. Ben olayin buyumemesi icin idareye soylemedim. 7.ders idare beni cagirtti ve bana kesici delici aletin var mı diye sordu ben de anliyamadim hocam dedim yok ustumu arayabilirsiniz dedim. Bana inanmadi ustumdeki her seyi cikartim koydum dedi ki kesici alet adi var mı var hocam dedim. Ama okula sadece bir gün getirdim ve bir daha da hiç getirmedim. Getirdigim zaman en az 1 ay oncesi ve hoslanmadigim icin cope attim onceden ve bana mudur yardimcisi hakaret eder yalan soyluyorsun deyip beni azarladi ve hocam asil çocuk bana saldirdi deyince cik odamdan dedi. Odasindan kovdu. Ne yapmam gerekiyor? Aileme pek anlatmak istemiyorum.

İyi günler. Cevremde iyi insan olarak sevilen biriyim bugün hiçbir şey yokken okuldan bir çocuk sana tav oluyorum neden buradan geciyorsun diyerek bana saldırdı. Ben olayin buyumemesi icin idareye soylemedim. 7.ders idare beni cagirtti ve bana kesici delici aletin var mı diye sordu ben de anliyamadim hocam dedim yok ustumu arayabilirsiniz dedim. Bana inanmadi ustumdeki her seyi cikartim koydum dedi ki kesici alet adi var mı var hocam dedim. Ama okula sadece bir gün getirdim ve bir daha da hiç getirmedim. Getirdigim zaman en az 1 ay oncesi ve hoslanmadigim icin cope attim onceden ve bana mudur yardimcisi hakaret eder yalan soyluyorsun deyip beni azarladi ve hocam asil çocuk bana saldirdi deyince cik odamdan dedi. Odasindan kovdu. Ne yapmam gerekiyor? Aileme pek anlatmak istemiyorum.

Diğer arkadaşın IQ seviyesini zaten konuşma dilini anlattıklarınızdan çıkarabiliriz.
Bu işi velinize bildirin. Velinizle görüştükten sonra eğer uzatırlarsa direk ilçe milli eğitime ileteceğinizi söyleyin müdür yardımcınıza, zaten hemen susuyorlar.

Diğer arkadaşın IQ seviyesini zaten konuşma dilini anlattıklarınızdan çıkarabiliriz.
Bu işi velinize bildirin. Velinizle görüştükten sonra eğer uzatırlarsa direk ilçe milli eğitime ileteceğinizi söyleyin müdür yardımcınıza, zaten hemen susuyorlar.

Hocam veli olarak astsubay abime anllatim o tamam ben arayip gorusucem dedi anne baba yerine oz olmayan abim olur mu? Ayrcia benim uzulme sebeblim idare tarafindan sevilen biriydim ve böyle bir olayla karşı karşıya kalmak cok uzdu

Ver müdürü cimere, nasıl bir yerleri tutuşur sana gelir.

Müdür yardımcısı sizin neden yalan söylediğinizi düşündü? Öteki çocuk sizi şikayet falan mı etmiş.

Ver müdürü CİMER'e, nasıl bir yerleri tutuşur sana gelir.

Sağ olun hocam ben bir abime aratip gorusturucem eger cozemeseek ilçe milli egitim ile konusacagim.

Müdür yardımcısı sizin neden yalan söylediğinizi düşündü? Öteki çocuk sizi şikayet falan mı etmiş.
Evet ben gordum mustasi vardi bana vuracakti arkadaşları tuttu demiş halbuki yanima musta falan yoktu bana bunlar hayalmi gördümu die cikisti

Yani üzgünüm konu hakkında diyecek tek şeyim lise değiştirmendir fakat yanlış anlamadıysam sen de sütten çıkma ak kaşık değilmişsin (genelde).

Ver müdürü cimere, nasıl bir yerleri tutuşur sana gelir.
Cimer konusunda üzgünüm ancak hiçbir işe yaramıyor , geçen sene bizim okulda bir öğretmen bir çocuğu dövmüş , şakasız bildiğin dövmüş Cimer'e şikayet etmişler , bir savunma dilekçesi mi ne o tarz bir şey vermiş hiçbir şey olmamış yani adamın hayatında en ufak bir şey değişmedi harbiden .

Yani üzgünüm konu hakkında diyecek tek şeyim lise değiştirmendir fakat yanlış anlamadıysam sen de sütten çıkma ak kaşık değilmişsin (genelde).

Evet haklisiniz boyle anlatinca bende suclu gibi oluyorum ama cidden ürün benim değildi bir arkadasim oggun hediye etti ve goturmek zorunda kaldim su ana kadar hiçbir ogretmenim tarafindan boyle bir duruma maruz kalmadim notlarim iyi saygili biriyim hiç dusunulmuyecek bir kisi miydir boyle seyde çocuk sadece saclarim uzun vs die bu ne gay gibi deyip zorblamaya falan calsiyordu lakin ben onu goz ardi edip umursamiyordrdum bile bugün bana fiziki temasda bulundu ve arkadaşlarim ayirdi.

Kamera falan var mıydı peki çocukla takıştığınız yerde?

Bahcede oldu kamera yoktu ama gorenler var ve sadece bir kisi mustaam oldugunu soyluyor oda arkadasi.

Geri
Yukarı