Okuldaki çocuk T.C ve adres bilgisiyle eve polis göndereceğini söylüyor

gokaygokcay

Centipat
Daha fazla  
Başlıktaki gibi bir çocuk var, bana sataşıyor. Daha hazırlığım sene başından beri kalemle sırtımı çiziyor. T.C. Kimlik ve adresimi bildiğini ve bununla evime polis gönderebileceğini söyledi, ben de bunu müdür yardımcısına söyledim fakat, çocuk hala bana zorbalık yapmaya devam ediyor ve müdür yardımcısı bıktım diyor bana kızıyor. Geçen gün kafama şişe attı Allah'tan sıyrıldım ve bunlara karşılık galiba sadece ailesiyle konuşulmuş öğretmenlerden korktuğum için lise adını söylemeyeceğim. Beni bu çocuk sınıf grubundan attı. Sınıf grubuna cinsel içerikli şeyler atıyordu, banka da cinsel içerikli şeyler atıyor. Ben bunları kanıtlarıyla müdür yardımcısına gitmiştim.
Hala zorbalamaya devam ediyor ve ceza alıp almadığını bilmiyorum büyük ihtimalle almadı çünkü babasının uyuşturucu karteli olduğunu söylüyor. MEB'e başvurmak istiyorum ama öğretmenler bana taksın istemiyorum o yüzden başvurmuyorum. Bir çözüm yolu önerir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hiçbir şey yapamıyorsan sabredeceksin kardeşim. Elinden gelen her şeyi yapmışsın. Ailene söyleyebilirsin fakat olaylar büyümesin diye de çekiniyor olabilirsin. Zor bir durum.

Geri
Yukarı