Okuldaki kekolarla uğraşmak

Eğer bıçakla geziyorlarsa arkası falan sıkıntılıysa durumu okul idaresine anlat ailesine haber verilir okul içerisinde bıçak bulunduruyorsa zaten tutanak tutulur bir daha ne huzur bozacak davranışlar sergiler ne de o çevresi onu kurtarır.

Ben ağız yüz bırakmam 50 kilo zargan bir şeyde arkası çok fazla onlar sıkıntı bunların genelde geleceği olmuyor bıçak falanlar geziyorlar ondan tırsıyorum biraz.
Bıçağı saplayacak adam zaten sizinle uğraşmazdı hocam direkt bıçağı takardıı. O cesaret herkesde yok yani.

Eğer bıçakla geziyorlarsa arkası falan sıkıntılıysa durumu okul idaresine anlat ailesine haber verilir okul içerisinde bıçak bulunduruyorsa zaten tutanak tutulur bir daha ne huzur bozacak davranışlar sergiler ne de o çevresi onu kurtarır.

Bıktım bu ucubelerden ya of bitmiyorlar her yöntemi deneyeceğim baktım olmuyor dalacağım.

Ben ağız yüz bırakmam 50 kilo zargan bir şeyde arkası çok fazla onlar sıkıntı bunların genelde geleceği olmuyor bıçak falanlar geziyorlar ondan tırsıyorum biraz.
Hocam okul dışında size salça olmuyorlarsa muhattap olmamaya çalışın. Son çare kavga zaten ama sizinde bi desteğe ihtiyacınız var bu devirde herkes arkasına veya belindekine güveniyor.

D
Bıktım bu ucubelerden ya of bitmiyorlar her yöntemi deneyeceğim baktım olmuyor dalacağım.
Dalmak sizin için son çözüm olsun, dediğim gibi cimer veya ilçe milli eğitim e gidip onlara da durumu anlatabilirsin, veya ailene söyle onlar gelsin müdürle konuşsun

Eğer kafa göz patlatacaksanız okul dışında tenhada yapın, yakın bir tanıdığınızda uzaktan sizi takip etsin herhangi bir yaralanmaya karşı. Mümkünse okul dışında da içerisinde de muhatap olmayın.

Asla şiddet yanlısı değilim müdüre söyle rehberliğe söyle illaki bir şey yaparlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı