Okuldaki interneti kullanmak

Birisiokadar

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Selam dostlar. Biliyorsunuz okullarda kısıtlamalı f@tih internet var. VPN vs olsa bile kısıtlı olarak kullanılabiliyor. Acaba bir şekilde evdeki bilgisayarıma bağlanıp onun vasıtasıyla internete bağlanmam mümkün müdür? Bahsettiğim ekran yansıtma gibi bir şey değil normal Wi-Fi ile f@tihe bağlanıp (vpnsiz) evdeki bilgisayarım üzerinden intrrnete erişmem (Wi-Fi mesafe uzatan cihazlar gibi yalnızca aracı olmasından bahsediyorum bilgisayarın).

Bu VPN ile aynı mantık oluyor. Eğer evdeki bilgisayarınıza sabit IP alıp portları açarsanız ve OpenVPN gibi bir VPN sistemi kurarsanız istediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

Dediğinizi açabilir misiniz? Nasıl yapılır anlatmanız veya video vs atmanız mümkün mü?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu videoya bakabilirsiniz. Bu videodaki anlatılan sunucuyu kendi bilgisayarınız olarak sayıp denilenleri yaparak bilgisayarınızı VPN sunucusuna çevirebilirsiniz.

Okulda telefondan okulun internetini sömürebilirsin ben lise zamanımda ayda 300GB kullandığımı hatırlıyorum tabii ki telefondan evedeki bilgisayardan nasıl bağlanabilirsin bunu bilemiyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu videoya bakabilirsiniz. Bu videodaki anlatılan sunucuyu kendi bilgisayarınız olarak sayıp denilenleri yaparak bilgisayarınızı VPN sunucusuna çevirebilirsiniz.
Fatih ve Güvenli İnternet VPN veya diğer bağlantıları engelleyebilir.Bizde arkadaş facebook'a girmeye çalışmıştı başarısız olmuştu.

Okulda telefondan okulun internetini sömürebilirsin ben lise zamanımda ayda 300GB kullandığımı hatırlıyorum tabii ki telefondan evedeki bilgisayardan nasıl bağlanabilirsin bunu bilemiyorum.

Ben zaten okuldan bahsediyorum efendi. (okulda telefonla) Vpn ile bağlandığımda çok düşük hızlar oluyor. O yüzden okuldan evdeki bilgisayara bağlanmaktan bahsettim.

Fatih ve Güvenli İnternet VPN veya diğer bağlantıları engelleyebilir. Bizde arkadaş Facebook'a girmeye çalışmıştı başarısız olmuştu.

Facebook'a giremez ama VPN'lere bağlanabilir.

VPN ile düşük hız veriyor. Bello bir süre sonra sıkıcı hale geliyor.

Kullandığın VPN'ye göre değişiyor 2019 yılında f@tih ağında aldığım hız bu şekilde şu an bu hızlara nasıl çıkabilirsin bilmiyorum her hafta farklı VPN ve ayarlar dosyaları kullanıyorduk.

Screenshot_2019-03-25-08-59-22-433_com.ksmobile.cb.jpg

Ben zaten okuldan bahsediyorum efendi. (okulda telefonla) VPN ile bağlandığımda çok düşük hızlar oluyor. O yüzden okuldan evdeki bilgisayara bağlanmaktan bahsettim.

Bilemiyorum lisedeyken bilgisayar için VPN bulamamıştım.

Geri
Yukarı