Okuldaki kavga eden kızlar

Öğretmenler nasıl ciddiye almıyorlar? Böyle bildiğin düz almıyorlar mı? Şey gibi yani;
+ Hocam 3 tane kız var bizim sınıfta herkesi dövüyorlar bize sataşıyorlar rahatsız ediyorlar, canımızı yakıyorlar, zarar veriyorlar...
- Meh 😒

Kızları geçin siz, öğretmenlerinizi şikayet edin.

Artık 3 kızı müdür yardımcısına göndereceğim. Konuştukları anda. Bıktım artık. Kendilerini bir şey sanıyorlar. Cidden öğretmenler hiçbir şey yapmıyorlar. Ağlamak istiyorum.

Velini bu durumdan bilgilendir, veline müdür veya müdür yardımcısına gidip konuşmasını iste. Sende dilekçe yazıp idareye ver.

Arkadaşlar, bizim okulumuzda 3 kız var. Bizim sınıfta. Herkesi dövüyorlar. Bir kaç arkadaşımın yaralarını gördüm. Onlar yaptı dedi. Öğretmenleri uyardık ama pek işe yaramadı. Ara sıra bana da bulaşıyorlar, tam önlerindeki sıradayım. Bas bas bağırıyorlar özellikle. Türkçe öğretmenimiz onları dışarıda yakaladı ders başlamışken. Ne yapayım artık, canım çok yanıyor.
Hak edene hakkını ver, bas tokadı.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı